Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!

úterý, 22. 1. 2019 16:00
Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!
drazba220119.jpg

V minulém týdnu proběhla na Facebooku 1.FC SLOVÁCKO dobročinná aukce podepsaného dresu Matouše Trmala a asi málo kdo čekal, že se nakonec dres slovácké fotbalové naděje vyšplhá až na 20 000 Kč!

Tato částka překvapila i samotného Matouše Trmala, který se v závěru podzimu stal jedničkou mezi třemi tyčemi a dopomohl Slovácku k důležitým bodům.

„Překvapilo mě to, ale je paráda, že se podařilo vybrat takovou částku na dobrou věc, a já toho mohl být součástí,“ hodnotil výsledek aukce Matouš Trmal. 

Majitelem jeho dresu se tak stal Libor Nuzík, jehož nabídka 20 000 Kč byla nejvyšší. V neděli nejprve Libor Nuzík přihodil 10 000 Kč, čímž navýšil svou předchozí nabídku o 5 000 Kč a večer do dražby vstoupil i odchovanec Slovácka Michal Sadílek, který obléká dres PSV Eindhoven, vedoucího týmu nizozemské nejvyšší soutěže a částku navýšil na 15 000 Kč se vzkazem - „Doufám, že to Matýskovi pomůže.“ Na jeho příhoz zareagoval opět Libor Nuzík a jeho příhoz ve výši 20 000 Kč byl konečný.

„Já si toho příhozu všiml až po tréninku, když už byla aukce ukončena. Jde to na dobrou věc a to je nejdůležitější,“ říká Sadílek, který i tak malému Matýskovi hodlá pomoct. „Určitě pomůžu. Rád bych navíc věnoval svůj podepsaný dres do další dobročinné aukce. Snad bude Matěj brzy zdravý a místo po špitálech bude běhat po hřišti a užívat si dětství se svými vrstevníky,“ dodává Michal Sadílek.

Libor Nuzík si dnes převzal dres na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. I pro něj je nejdůležitější, že mohl pomoci dobré věci. 

„Jsem rád, že jsem mohl pomoci a přeji Matýskovi brzké uzdravení. Inspirací pro mě byla blízká osoba, která boj s touto nemoci zvládla a syn autista. Když můžu, tak rád pomůžu i jiným,“ říká Libor Nuzík.

Radost z dražby mají i rodiče čtyřletého Matýska. „Samozřejmě jsme za pomoc nesmírně rádi, protože je to pro nás velmi náročné. Matějovi diagnostikovali nádory na ledvinách ve 3. stádiu. Matýsek je nyní po operaci a bohužel jednu ledvinu mu museli vzít. Nyní probíhá chemoterapie a snad všechno dobře dopadne. Obrátilo nám to život naruby. Každý člověk má svůj sen. Ten náš je, aby náš syn byl znovu zdravý,“ dodává Matýskův tatínek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 10 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike modré

Tričko polo Nike modré
790 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Kšiltovka Nike bílá

Kšiltovka Nike bílá
390 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
V pátek Dětský den a moravské derby včera, 10:59
V pátek Dětský den a moravské derby

Tomáš Zajíc: Nenecháme jim nic zadarmo středa, 17. 4. 2019 12:15
Tomáš Zajíc: Nenecháme jim nic zadarmo

Víkendové výsledky mládežnických celků úterý, 16. 4. 2019 14:36
Víkendové výsledky mládežnických celků

Slovácko prohrálo na Bohemce 2:3 pondělí, 15. 4. 2019 16:41
Slovácko prohrálo na Bohemce 2:3

Hofmann po zápase s Příbramí + VIDEO pondělí, 15. 4. 2019 08:20
Hofmann po zápase s Příbramí + VIDEO

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace