Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!

úterý, 22. 1. 2019 16:00
Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!
drazba220119.jpg

V minulém týdnu proběhla na Facebooku 1.FC SLOVÁCKO dobročinná aukce podepsaného dresu Matouše Trmala a asi málo kdo čekal, že se nakonec dres slovácké fotbalové naděje vyšplhá až na 20 000 Kč!

Tato částka překvapila i samotného Matouše Trmala, který se v závěru podzimu stal jedničkou mezi třemi tyčemi a dopomohl Slovácku k důležitým bodům.

„Překvapilo mě to, ale je paráda, že se podařilo vybrat takovou částku na dobrou věc, a já toho mohl být součástí,“ hodnotil výsledek aukce Matouš Trmal. 

Majitelem jeho dresu se tak stal Libor Nuzík, jehož nabídka 20 000 Kč byla nejvyšší. V neděli nejprve Libor Nuzík přihodil 10 000 Kč, čímž navýšil svou předchozí nabídku o 5 000 Kč a večer do dražby vstoupil i odchovanec Slovácka Michal Sadílek, který obléká dres PSV Eindhoven, vedoucího týmu nizozemské nejvyšší soutěže a částku navýšil na 15 000 Kč se vzkazem - „Doufám, že to Matýskovi pomůže.“ Na jeho příhoz zareagoval opět Libor Nuzík a jeho příhoz ve výši 20 000 Kč byl konečný.

„Já si toho příhozu všiml až po tréninku, když už byla aukce ukončena. Jde to na dobrou věc a to je nejdůležitější,“ říká Sadílek, který i tak malému Matýskovi hodlá pomoct. „Určitě pomůžu. Rád bych navíc věnoval svůj podepsaný dres do další dobročinné aukce. Snad bude Matěj brzy zdravý a místo po špitálech bude běhat po hřišti a užívat si dětství se svými vrstevníky,“ dodává Michal Sadílek.

Libor Nuzík si dnes převzal dres na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. I pro něj je nejdůležitější, že mohl pomoci dobré věci. 

„Jsem rád, že jsem mohl pomoci a přeji Matýskovi brzké uzdravení. Inspirací pro mě byla blízká osoba, která boj s touto nemoci zvládla a syn autista. Když můžu, tak rád pomůžu i jiným,“ říká Libor Nuzík.

Radost z dražby mají i rodiče čtyřletého Matýska. „Samozřejmě jsme za pomoc nesmírně rádi, protože je to pro nás velmi náročné. Matějovi diagnostikovali nádory na ledvinách ve 3. stádiu. Matýsek je nyní po operaci a bohužel jednu ledvinu mu museli vzít. Nyní probíhá chemoterapie a snad všechno dobře dopadne. Obrátilo nám to život naruby. Každý člověk má svůj sen. Ten náš je, aby náš syn byl znovu zdravý,“ dodává Matýskův tatínek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Minišála

Minišála
99 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019 před 10 minutami
Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019

Filip Kubala odchází na hostování před 5 hodinami
Filip Kubala odchází na hostování

FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích včera, 09:48
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné neděle, 17. 2. 2019 15:21
VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace