Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!

úterý, 22. 1. 2019 16:00
Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!
drazba220119.jpg

V minulém týdnu proběhla na Facebooku 1.FC SLOVÁCKO dobročinná aukce podepsaného dresu Matouše Trmala a asi málo kdo čekal, že se nakonec dres slovácké fotbalové naděje vyšplhá až na 20 000 Kč!

Tato částka překvapila i samotného Matouše Trmala, který se v závěru podzimu stal jedničkou mezi třemi tyčemi a dopomohl Slovácku k důležitým bodům.

„Překvapilo mě to, ale je paráda, že se podařilo vybrat takovou částku na dobrou věc, a já toho mohl být součástí,“ hodnotil výsledek aukce Matouš Trmal

Majitelem jeho dresu se tak stal Libor Nuzík, jehož nabídka 20 000 Kč byla nejvyšší. V neděli nejprve Libor Nuzík přihodil 10 000 Kč, čímž navýšil svou předchozí nabídku o 5 000 Kč a večer do dražby vstoupil i odchovanec Slovácka Michal Sadílek, který obléká dres PSV Eindhoven, vedoucího týmu nizozemské nejvyšší soutěže a částku navýšil na 15 000 Kč se vzkazem - „Doufám, že to Matýskovi pomůže.“ Na jeho příhoz zareagoval opět Libor Nuzík a jeho příhoz ve výši 20 000 Kč byl konečný.

„Já si toho příhozu všiml až po tréninku, když už byla aukce ukončena. Jde to na dobrou věc a to je nejdůležitější,“ říká Sadílek, který i tak malému Matýskovi hodlá pomoct. „Určitě pomůžu. Rád bych navíc věnoval svůj podepsaný dres do další dobročinné aukce. Snad bude Matěj brzy zdravý a místo po špitálech bude běhat po hřišti a užívat si dětství se svými vrstevníky,“ dodává Michal Sadílek.

Libor Nuzík si dnes převzal dres na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. I pro něj je nejdůležitější, že mohl pomoci dobré věci. 

„Jsem rád, že jsem mohl pomoci a přeji Matýskovi brzké uzdravení. Inspirací pro mě byla blízká osoba, která boj s touto nemoci zvládla a syn autista. Když můžu, tak rád pomůžu i jiným,“ říká Libor Nuzík.

Radost z dražby mají i rodiče čtyřletého Matýska. „Samozřejmě jsme za pomoc nesmírně rádi, protože je to pro nás velmi náročné. Matějovi diagnostikovali nádory na ledvinách ve 3. stádiu. Matýsek je nyní po operaci a bohužel jednu ledvinu mu museli vzít. Nyní probíhá chemoterapie a snad všechno dobře dopadne. Obrátilo nám to život naruby. Každý člověk má svůj sen. Ten náš je, aby náš syn byl znovu zdravý,“ dodává Matýskův tatínek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 18:01
> všechna videa
FANSHOP
Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Batoh světle modrý

Batoh světle modrý
450 Kč

Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko veze tři body z Karviné včera, 17:22
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou včera, 10:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Havlík: Po výhře je pauza příjemnější úterý, 15. 10. 2019 17:35
Havlík: Po výhře je pauza příjemnější

Juniorka prohrála na Vrchovině pondělí, 14. 10. 2019 13:24
Juniorka prohrála na Vrchovině

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace