Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!

úterý, 22.01.2019 16:00
Dražba Trmalova dresu vynesla 20 000 Kč!
drazba220119.jpg

V minulém týdnu proběhla na Facebooku 1.FC SLOVÁCKO dobročinná aukce podepsaného dresu Matouše Trmala a asi málo kdo čekal, že se nakonec dres slovácké fotbalové naděje vyšplhá až na 20 000 Kč!

Tato částka překvapila i samotného Matouše Trmala, který se v závěru podzimu stal jedničkou mezi třemi tyčemi a dopomohl Slovácku k důležitým bodům.

„Překvapilo mě to, ale je paráda, že se podařilo vybrat takovou částku na dobrou věc, a já toho mohl být součástí,“ hodnotil výsledek aukce Matouš Trmal. 

Majitelem jeho dresu se tak stal Libor Nuzík, jehož nabídka 20 000 Kč byla nejvyšší. V neděli nejprve Libor Nuzík přihodil 10 000 Kč, čímž navýšil svou předchozí nabídku o 5 000 Kč a večer do dražby vstoupil i odchovanec Slovácka Michal Sadílek, který obléká dres PSV Eindhoven, vedoucího týmu nizozemské nejvyšší soutěže a částku navýšil na 15 000 Kč se vzkazem - „Doufám, že to Matýskovi pomůže.“ Na jeho příhoz zareagoval opět Libor Nuzík a jeho příhoz ve výši 20 000 Kč byl konečný.

„Já si toho příhozu všiml až po tréninku, když už byla aukce ukončena. Jde to na dobrou věc a to je nejdůležitější,“ říká Sadílek, který i tak malému Matýskovi hodlá pomoct. „Určitě pomůžu. Rád bych navíc věnoval svůj podepsaný dres do další dobročinné aukce. Snad bude Matěj brzy zdravý a místo po špitálech bude běhat po hřišti a užívat si dětství se svými vrstevníky,“ dodává Michal Sadílek.

Libor Nuzík si dnes převzal dres na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. I pro něj je nejdůležitější, že mohl pomoci dobré věci. 

„Jsem rád, že jsem mohl pomoci a přeji Matýskovi brzké uzdravení. Inspirací pro mě byla blízká osoba, která boj s touto nemoci zvládla a syn autista. Když můžu, tak rád pomůžu i jiným,“ říká Libor Nuzík.

Radost z dražby mají i rodiče čtyřletého Matýska. „Samozřejmě jsme za pomoc nesmírně rádi, protože je to pro nás velmi náročné. Matějovi diagnostikovali nádory na ledvinách ve 3. stádiu. Matýsek je nyní po operaci a bohužel jednu ledvinu mu museli vzít. Nyní probíhá chemoterapie a snad všechno dobře dopadne. Obrátilo nám to život naruby. Každý člověk má svůj sen. Ten náš je, aby náš syn byl znovu zdravý,“ dodává Matýskův tatínek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Tréninkové triko Puma Slovácko černé

Tréninkové triko Puma Slovácko černé
790 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 5 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 5 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace