Marek Havlík: Bez diváků tomu chybí husina

středa, 03.02.2021 17:59
Marek Havlík: Bez diváků tomu chybí husina
havlik291120.JPG

Patří ke stálicím a v dosavadní sezóně nastoupil ke všem sedmnácti zápasům. Marek Havlík je s postavením Slovácka v ligové tabulce po polovině soutěže spokojený, ale zároveň ho mrzí, že se o vítězství tým nemůže podělit s fanoušky přímo na stadionu. „Chybí tam taková ta husina, kdy fanoušci slaví a jsme toho všichni součástí,“ říká Havlík.

Slovácko v posledním ligovém zápase prodloužilo sérii bez prohry, ale počet vítězství se zastavil na čísle pět. V zápase s Českými Budějovicemi přišla bezbranková remíza.
„Věděli jsme, že to bude nepříjemný soupeř. Narazily na sebe dva týmy, které vyznávají podobný herní styl. Byl to vyrovnaný zápas a zasloužená remíza,“ vrací se k sobotnímu duelu Havlík, který již vyhlíží dalšího soupeře, kterým bude druhý tým soutěže FK Jablonec, který v poslední zápase prohrál na půdě mistrovské Slavie.

„Na Slavii jim to nevyšlo, ale mají silný a zkušený tým. Že jsou v tabulce druzí mluví samo za sebe. Mají rychlé kraje a v ofenzivě jsou nebezpeční, ale myslím si, že do jejich obrany se dá dostat. Určitě nás tam však nečeká nic jednoduchého. Když jsem navíc viděl, jak vypadalo hřiště po jejich domácím zápase s Příbramí, tak nás tam určitě čeká těžký terén. Na to se ale vymlouvat nemůžeme, je to pro oba týmy stejné a my se pokusíme i z Jablonce přivézt nějaké body,“ pokračuje Havlík, který je z postavení týmu v tabulce po polovině soutěže příjemně překvapený.

„Chtěli jsme se samozřejmě držet co nejvýš, ale že v půlce soutěže budeme na čtvrtém místě to nikdo z nás nečekal a určitě jsme překvapením. Jsme za to rádi a vážíme si toho. Na druhou stranu nás o to více mohou mrzet nevydařené zápasy doma s Pardubicemi a taky v Brně. Tyto dvě prohry se nepovedly,“ krčí Havlík rameny.

„Na druhou stranu odehráli jsme řadu kvalitních zápasů jak herně, tak i výsledkově. Suprově nám vyšel zápas s Plzní, kterou jsme doma porazili 4:0. Tam tomu opravdu chyběli jenom diváci… Je škoda, že teď když se nám daří, tak jsou ty zápasy bez diváků a fanoušci si to nemůžou užít s námi. Prostě dáte gól a je v podstatě ticho. Chybí tam taková ta husina, kdy fanoušci slaví a jsme toho všichni součástí,“ dodává Havlík


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 01.03.2021 07:02
> všechna videa
FANSHOP
Tréninkové triko Puma Slovácko černé

Tréninkové triko Puma Slovácko černé
790 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Zápasy s Pardubicemi a Sigmou odloženy čtvrtek, 04.03.2021 13:52
Zápasy s Pardubicemi a Sigmou odloženy

Sadílek: Byl to spíš centr než střela úterý, 02.03.2021 09:15
Sadílek: Byl to spíš centr než střela

VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií pondělí, 01.03.2021 07:00
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií neděle, 28.02.2021 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 neděle, 28.02.2021 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace