Marek Havlík: Bez diváků tomu chybí husina

středa, 03.02.2021 17:59
Marek Havlík: Bez diváků tomu chybí husina
havlik291120.JPG

Patří ke stálicím a v dosavadní sezóně nastoupil ke všem sedmnácti zápasům. Marek Havlík je s postavením Slovácka v ligové tabulce po polovině soutěže spokojený, ale zároveň ho mrzí, že se o vítězství tým nemůže podělit s fanoušky přímo na stadionu. „Chybí tam taková ta husina, kdy fanoušci slaví a jsme toho všichni součástí,“ říká Havlík.

Slovácko v posledním ligovém zápase prodloužilo sérii bez prohry, ale počet vítězství se zastavil na čísle pět. V zápase s Českými Budějovicemi přišla bezbranková remíza.
„Věděli jsme, že to bude nepříjemný soupeř. Narazily na sebe dva týmy, které vyznávají podobný herní styl. Byl to vyrovnaný zápas a zasloužená remíza,“ vrací se k sobotnímu duelu Havlík, který již vyhlíží dalšího soupeře, kterým bude druhý tým soutěže FK Jablonec, který v poslední zápase prohrál na půdě mistrovské Slavie.

„Na Slavii jim to nevyšlo, ale mají silný a zkušený tým. Že jsou v tabulce druzí mluví samo za sebe. Mají rychlé kraje a v ofenzivě jsou nebezpeční, ale myslím si, že do jejich obrany se dá dostat. Určitě nás tam však nečeká nic jednoduchého. Když jsem navíc viděl, jak vypadalo hřiště po jejich domácím zápase s Příbramí, tak nás tam určitě čeká těžký terén. Na to se ale vymlouvat nemůžeme, je to pro oba týmy stejné a my se pokusíme i z Jablonce přivézt nějaké body,“ pokračuje Havlík, který je z postavení týmu v tabulce po polovině soutěže příjemně překvapený.

„Chtěli jsme se samozřejmě držet co nejvýš, ale že v půlce soutěže budeme na čtvrtém místě to nikdo z nás nečekal a určitě jsme překvapením. Jsme za to rádi a vážíme si toho. Na druhou stranu nás o to více mohou mrzet nevydařené zápasy doma s Pardubicemi a taky v Brně. Tyto dvě prohry se nepovedly,“ krčí Havlík rameny.

„Na druhou stranu odehráli jsme řadu kvalitních zápasů jak herně, tak i výsledkově. Suprově nám vyšel zápas s Plzní, kterou jsme doma porazili 4:0. Tam tomu opravdu chyběli jenom diváci… Je škoda, že teď když se nám daří, tak jsou ty zápasy bez diváků a fanoušci si to nemůžou užít s námi. Prostě dáte gól a je v podstatě ticho. Chybí tam taková ta husina, kdy fanoušci slaví a jsme toho všichni součástí,“ dodává Havlík


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Fotbalový svět Slovácko

Fotbalový svět Slovácko
690 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Odznak Slovácko

Odznak Slovácko
49 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Tamara Morávková hráčkou Slovácka včera, 12:49
Tamara Morávková hráčkou Slovácka

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace