Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali

čtvrtek, 19. 7. 2018 11:21
Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali
havlik190418.jpg

Již v neděli čeká Slovácko první utkání v novém ligovém ročníku a jubilejní desátou sezonu po návratu do nejvyšší soutěže odstartuje tým v Praze na Bohemce.

Start ligového ročníku vyhlíží mimo jiné i záložník Marek Havlík, který musel konec minulé sezony vynechat kvůli poranění třísla.

„Máme za sebou kvalitní letní přípravu, ve které jsme odehráli řadu zápasů s kvalitními soupeři. Na začátku přípravy jsem měl individuální tréninky, protože jsme ještě nebyl zcela zdravotně fit, ale pak jsem již trénoval naplno a myslím si, že jsme do sezony dobře připravení,“ věří Havlík, který si je vědom toho, že první zápasy často přinášejí překvapivé výsledky.

„První zápasy bývají takové nečitelné, ale Bohemka je dlouhodobě založená hlavně na agresivitě a běhání. Mají hodně mladý tým, došlo tam i k hráčským pohybům, tak uvidíme, jak to bude vypadat. My se však budeme soustředit hlavně na naši hru a budeme se snažit prodat to, co jsme natrénovali v přípravě,“ pokračuje Havlík, který doufá v brzké prolomení smůly v koncovce.

„Bohužel pořád se v koncovce trápíme a těch branek nedáváme tolik, kolik bychom chtěli a kolik bychom si hlavně zasloužili. Dál na tom pracujeme a koncovku pilujeme, tak věřím, že se to v ligových zápasech konečně projeví,“přeje si Havlík.

Po zápase na Bohemce čeká Slovácko utkání doma s Baníkem, na Spartě a doma se Sigmou Olomouc. O obtížnosti rozlosování nemá podle Havlíka smysl spekulovat.

„ Vůbec rozlosování neřešíme. Jak jsem říkal, my se chceme soustředit hlavně na své výkony a jediné čemu se chceme vyvarovat, je boj o záchranu do posledního kola, jak tomu bylo v minulé sezoně,“ dodává Havlík.

Utkání 1. ligového kola mezi Bohemians Praha a 1.FC Slovácko seodehraje v neděli 22. července od 15:00 hod. ve vršovickém Ďolíčku. 


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Dres originál Nike bílý 2018/2019

Dres originál Nike bílý 2018/2019
900 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje před 6 hodinami
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje

Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019 včera, 14:47
Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019

Filip Kubala odchází na hostování včera, 09:42
Filip Kubala odchází na hostování

FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích úterý, 19. 2. 2019 09:48
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace