Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali

čtvrtek, 19. 7. 2018 11:21
Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali
havlik190418.jpg

Již v neděli čeká Slovácko první utkání v novém ligovém ročníku a jubilejní desátou sezonu po návratu do nejvyšší soutěže odstartuje tým v Praze na Bohemce.

Start ligového ročníku vyhlíží mimo jiné i záložník Marek Havlík, který musel konec minulé sezony vynechat kvůli poranění třísla.

„Máme za sebou kvalitní letní přípravu, ve které jsme odehráli řadu zápasů s kvalitními soupeři. Na začátku přípravy jsem měl individuální tréninky, protože jsme ještě nebyl zcela zdravotně fit, ale pak jsem již trénoval naplno a myslím si, že jsme do sezony dobře připravení,“ věří Havlík, který si je vědom toho, že první zápasy často přinášejí překvapivé výsledky.

„První zápasy bývají takové nečitelné, ale Bohemka je dlouhodobě založená hlavně na agresivitě a běhání. Mají hodně mladý tým, došlo tam i k hráčským pohybům, tak uvidíme, jak to bude vypadat. My se však budeme soustředit hlavně na naši hru a budeme se snažit prodat to, co jsme natrénovali v přípravě,“ pokračuje Havlík, který doufá v brzké prolomení smůly v koncovce.

„Bohužel pořád se v koncovce trápíme a těch branek nedáváme tolik, kolik bychom chtěli a kolik bychom si hlavně zasloužili. Dál na tom pracujeme a koncovku pilujeme, tak věřím, že se to v ligových zápasech konečně projeví,“přeje si Havlík.

Po zápase na Bohemce čeká Slovácko utkání doma s Baníkem, na Spartě a doma se Sigmou Olomouc. O obtížnosti rozlosování nemá podle Havlíka smysl spekulovat.

„ Vůbec rozlosování neřešíme. Jak jsem říkal, my se chceme soustředit hlavně na své výkony a jediné čemu se chceme vyvarovat, je boj o záchranu do posledního kola, jak tomu bylo v minulé sezoně,“ dodává Havlík.

Utkání 1. ligového kola mezi Bohemians Praha a 1.FC Slovácko seodehraje v neděli 22. července od 15:00 hod. ve vršovickém Ďolíčku. 


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:27
> všechna videa
FANSHOP
Podsedák

Podsedák
330 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Daníček: Hrajeme o své jméno a jméno klubu včera, 14:28
Daníček: Hrajeme o své jméno a jméno klubu

Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

Víkendové výsledky mládežnických celků úterý, 21. 5. 2019 11:25
Víkendové výsledky mládežnických celků

Juniorka porazila Mladou Boleslav pondělí, 20. 5. 2019 18:28
Juniorka porazila Mladou Boleslav

Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon neděle, 19. 5. 2019 09:13
Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace