Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali

čtvrtek, 19. 7. 2018 11:21
Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali
havlik190418.jpg

Již v neděli čeká Slovácko první utkání v novém ligovém ročníku a jubilejní desátou sezonu po návratu do nejvyšší soutěže odstartuje tým v Praze na Bohemce.

Start ligového ročníku vyhlíží mimo jiné i záložník Marek Havlík, který musel konec minulé sezony vynechat kvůli poranění třísla.

„Máme za sebou kvalitní letní přípravu, ve které jsme odehráli řadu zápasů s kvalitními soupeři. Na začátku přípravy jsem měl individuální tréninky, protože jsme ještě nebyl zcela zdravotně fit, ale pak jsem již trénoval naplno a myslím si, že jsme do sezony dobře připravení,“ věří Havlík, který si je vědom toho, že první zápasy často přinášejí překvapivé výsledky.

„První zápasy bývají takové nečitelné, ale Bohemka je dlouhodobě založená hlavně na agresivitě a běhání. Mají hodně mladý tým, došlo tam i k hráčským pohybům, tak uvidíme, jak to bude vypadat. My se však budeme soustředit hlavně na naši hru a budeme se snažit prodat to, co jsme natrénovali v přípravě,“ pokračuje Havlík, který doufá v brzké prolomení smůly v koncovce.

„Bohužel pořád se v koncovce trápíme a těch branek nedáváme tolik, kolik bychom chtěli a kolik bychom si hlavně zasloužili. Dál na tom pracujeme a koncovku pilujeme, tak věřím, že se to v ligových zápasech konečně projeví,“přeje si Havlík.

Po zápase na Bohemce čeká Slovácko utkání doma s Baníkem, na Spartě a doma se Sigmou Olomouc. O obtížnosti rozlosování nemá podle Havlíka smysl spekulovat.

„ Vůbec rozlosování neřešíme. Jak jsem říkal, my se chceme soustředit hlavně na své výkony a jediné čemu se chceme vyvarovat, je boj o záchranu do posledního kola, jak tomu bylo v minulé sezoně,“ dodává Havlík.

Utkání 1. ligového kola mezi Bohemians Praha a 1.FC Slovácko seodehraje v neděli 22. července od 15:00 hod. ve vršovickém Ďolíčku. 


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 22. 9. 2019 19:17
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ohlasy po zápase s Teplicemi + VIDEO včera, 08:08
Ohlasy po zápase s Teplicemi + VIDEO

VIDEO: Tiskovka po zápase s Teplicemi sobota, 21. 9. 2019 20:58
VIDEO: Tiskovka po zápase s Teplicemi

Slovácko remizovalo s Teplicemi 1:1 sobota, 21. 9. 2019 18:52
Slovácko remizovalo s Teplicemi 1:1

Statistiky a zajímavosti zápasů s Teplicemi sobota, 21. 9. 2019 11:00
Statistiky a zajímavosti zápasů s Teplicemi

Navrátil: Na tribuně jsem byl víc nervózní čtvrtek, 19. 9. 2019 08:08
Navrátil: Na tribuně jsem byl víc nervózní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace