Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali

čtvrtek, 19.07.2018 11:21
Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali
havlik190418.jpg

Již v neděli čeká Slovácko první utkání v novém ligovém ročníku a jubilejní desátou sezonu po návratu do nejvyšší soutěže odstartuje tým v Praze na Bohemce.

Start ligového ročníku vyhlíží mimo jiné i záložník Marek Havlík, který musel konec minulé sezony vynechat kvůli poranění třísla.

„Máme za sebou kvalitní letní přípravu, ve které jsme odehráli řadu zápasů s kvalitními soupeři. Na začátku přípravy jsem měl individuální tréninky, protože jsme ještě nebyl zcela zdravotně fit, ale pak jsem již trénoval naplno a myslím si, že jsme do sezony dobře připravení,“ věří Havlík, který si je vědom toho, že první zápasy často přinášejí překvapivé výsledky.

„První zápasy bývají takové nečitelné, ale Bohemka je dlouhodobě založená hlavně na agresivitě a běhání. Mají hodně mladý tým, došlo tam i k hráčským pohybům, tak uvidíme, jak to bude vypadat. My se však budeme soustředit hlavně na naši hru a budeme se snažit prodat to, co jsme natrénovali v přípravě,“ pokračuje Havlík, který doufá v brzké prolomení smůly v koncovce.

„Bohužel pořád se v koncovce trápíme a těch branek nedáváme tolik, kolik bychom chtěli a kolik bychom si hlavně zasloužili. Dál na tom pracujeme a koncovku pilujeme, tak věřím, že se to v ligových zápasech konečně projeví,“přeje si Havlík.

Po zápase na Bohemce čeká Slovácko utkání doma s Baníkem, na Spartě a doma se Sigmou Olomouc. O obtížnosti rozlosování nemá podle Havlíka smysl spekulovat.

„ Vůbec rozlosování neřešíme. Jak jsem říkal, my se chceme soustředit hlavně na své výkony a jediné čemu se chceme vyvarovat, je boj o záchranu do posledního kola, jak tomu bylo v minulé sezoně,“ dodává Havlík.

Utkání 1. ligového kola mezi Bohemians Praha a 1.FC Slovácko seodehraje v neděli 22. července od 15:00 hod. ve vršovickém Ďolíčku. 


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 3 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka Slovácko navy dětská

Kšiltovka Slovácko navy dětská
299 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Zimní čepice tmavě modrá

Zimní čepice tmavě modrá
350 Kč

Čelenka Slovácko

Čelenka Slovácko
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko zvítězilo nad Brnem před 5 hodinami
Slovácko zvítězilo nad Brnem

Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem před 13 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem

Jan Kliment: Brnu máme co vracet včera, 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace