Havlík: Pro tým je to obrovská vzpruha

pondělí, 26. 11. 2018 09:30
Havlík: Pro tým je to obrovská vzpruha
havlik200918.jpg

Slovácko veze z Ostravy veledůležité tři body, na kterých má lví podíl i záložník Marek Havlík, který měl prsty ve všech třech brankách. „Že bychom mohli vyhrát 3:0, nikdo nečekal,“ říkal záložník Slovácka.

„Dobře jsme se na Baník připravili. Věděli jsme, že budou hrozit ze standardních situací, ale zvládli jsme je pohlídat a hlavně jsme se konečně dokázali výrazněji prosadit v koncovce. Že bychom ale mohli v Ostravě vyhrát 3:0, to nikdo nečekal,“ usmíval se Marek Havlík po vítězném zápase. A byl to právě on, kdo na stadionu ve Vítkovicích otevřel účet utkání.

„Já si v tu dobu hlavně říkal, že to nesmím přestřelit. V předchozích zápasech jsme měl docela dost brankových šancí, ale nedařilo se mi střelecky prosadit. U druhé branky byla důležitá hlavička Vlasty Daníčka, kterou Laštůvka sice vyrazil, ale Petr Reinberk byl ve správný čas na správném místě. Poslední branka přišla po brejku, kdy už Baník hrál vabank, takže jsem měl dost prostoru, přihrál Kuchtovi a byl z toho třetí gól,“ popisuje tři úspěšné trefy Slovácka Havlík.

Slovácko načne prosincový program ligy domácím utkáním se Spartou Praha, kterou by svěřenci Martina Svědíka rádi potrápili a přerušili sérii domácích zápasů bez bodového zisku. Vždyť poslední domácí výhra se datuje na 12. srpna.

„Čeká nás teď utkání se Spartou a výhra na Baníku je pro celý tým určitě vzpruhou. Snad se nám podaří na Spartu připravit stejně dobře jako tomu bylo v Ostravě. Už bychom chtěli konečně urvat nějaké body i doma. Přeci jen poslední domácí výhrou je srpnové domácí utkání s Olomoucí,“ dodává Havlík.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Spartou se odehraje v sobotu 1. prosince od 17:00 hod. Předprodej vstupenek na pokladnách stadionu bude probíhat ve středu a v pátek od 15:00 do 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
včera, 06:55
> všechna videa
FANSHOP
Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Dres replika modrý

Dres replika modrý
790 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Zajíc: Výhru jsme urvali vůlí a srdcem před 9 hodinami
Zajíc: Výhru jsme urvali vůlí a srdcem

VIDEO: Tiskovka po zápase s Duklou sobota, 15. 12. 2018 19:24
VIDEO: Tiskovka po zápase s Duklou

Slovácko porazilo Duklu 1:0 sobota, 15. 12. 2018 18:02
Slovácko porazilo Duklu 1:0

Host sobotního utkání - Vladimír Michal sobota, 15. 12. 2018 12:14
Host sobotního utkání - Vladimír Michal

VIDEO: Magazín před zápasem s Duklou pátek, 14. 12. 2018 11:55
VIDEO: Magazín před zápasem s Duklou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace