Havlík: Pro tým je to obrovská vzpruha

pondělí, 26.11.2018 09:30
Havlík: Pro tým je to obrovská vzpruha
havlik200918.jpg

Slovácko veze z Ostravy veledůležité tři body, na kterých má lví podíl i záložník Marek Havlík, který měl prsty ve všech třech brankách. „Že bychom mohli vyhrát 3:0, nikdo nečekal,“ říkal záložník Slovácka.

„Dobře jsme se na Baník připravili. Věděli jsme, že budou hrozit ze standardních situací, ale zvládli jsme je pohlídat a hlavně jsme se konečně dokázali výrazněji prosadit v koncovce. Že bychom ale mohli v Ostravě vyhrát 3:0, to nikdo nečekal,“ usmíval se Marek Havlík po vítězném zápase. A byl to právě on, kdo na stadionu ve Vítkovicích otevřel účet utkání.

„Já si v tu dobu hlavně říkal, že to nesmím přestřelit. V předchozích zápasech jsme měl docela dost brankových šancí, ale nedařilo se mi střelecky prosadit. U druhé branky byla důležitá hlavička Vlasty Daníčka, kterou Laštůvka sice vyrazil, ale Petr Reinberk byl ve správný čas na správném místě. Poslední branka přišla po brejku, kdy už Baník hrál vabank, takže jsem měl dost prostoru, přihrál Kuchtovi a byl z toho třetí gól,“ popisuje tři úspěšné trefy Slovácka Havlík.

Slovácko načne prosincový program ligy domácím utkáním se Spartou Praha, kterou by svěřenci Martina Svědíka rádi potrápili a přerušili sérii domácích zápasů bez bodového zisku. Vždyť poslední domácí výhra se datuje na 12. srpna.

„Čeká nás teď utkání se Spartou a výhra na Baníku je pro celý tým určitě vzpruhou. Snad se nám podaří na Spartu připravit stejně dobře jako tomu bylo v Ostravě. Už bychom chtěli konečně urvat nějaké body i doma. Přeci jen poslední domácí výhrou je srpnové domácí utkání s Olomoucí,“ dodává Havlík.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Spartou se odehraje v sobotu 1. prosince od 17:00 hod. Předprodej vstupenek na pokladnách stadionu bude probíhat ve středu a v pátek od 15:00 do 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 11:47
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Fotbalový svět Slovácko

Fotbalový svět Slovácko
690 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Vak na boty bílý

Vak na boty bílý
250 Kč

Zimní čepice tmavě modrá

Zimní čepice tmavě modrá
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Informace pro fanoušky před Plovdivem včera, 22:00
Informace pro fanoušky před Plovdivem

VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci včera, 09:00
VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci

VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci neděle, 25.07.2021 20:38
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Slovácko veze tři body z Liberce neděle, 25.07.2021 17:50
Slovácko veze tři body z Liberce

Informace k prodeji vstupenek na UECL neděle, 25.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace