Havlík: Pro tým je to obrovská vzpruha

pondělí, 26. 11. 2018 09:30
Havlík: Pro tým je to obrovská vzpruha
havlik200918.jpg

Slovácko veze z Ostravy veledůležité tři body, na kterých má lví podíl i záložník Marek Havlík, který měl prsty ve všech třech brankách. „Že bychom mohli vyhrát 3:0, nikdo nečekal,“ říkal záložník Slovácka.

„Dobře jsme se na Baník připravili. Věděli jsme, že budou hrozit ze standardních situací, ale zvládli jsme je pohlídat a hlavně jsme se konečně dokázali výrazněji prosadit v koncovce. Že bychom ale mohli v Ostravě vyhrát 3:0, to nikdo nečekal,“ usmíval se Marek Havlík po vítězném zápase. A byl to právě on, kdo na stadionu ve Vítkovicích otevřel účet utkání.

„Já si v tu dobu hlavně říkal, že to nesmím přestřelit. V předchozích zápasech jsme měl docela dost brankových šancí, ale nedařilo se mi střelecky prosadit. U druhé branky byla důležitá hlavička Vlasty Daníčka, kterou Laštůvka sice vyrazil, ale Petr Reinberk byl ve správný čas na správném místě. Poslední branka přišla po brejku, kdy už Baník hrál vabank, takže jsem měl dost prostoru, přihrál Kuchtovi a byl z toho třetí gól,“ popisuje tři úspěšné trefy Slovácka Havlík.

Slovácko načne prosincový program ligy domácím utkáním se Spartou Praha, kterou by svěřenci Martina Svědíka rádi potrápili a přerušili sérii domácích zápasů bez bodového zisku. Vždyť poslední domácí výhra se datuje na 12. srpna.

„Čeká nás teď utkání se Spartou a výhra na Baníku je pro celý tým určitě vzpruhou. Snad se nám podaří na Spartu připravit stejně dobře jako tomu bylo v Ostravě. Už bychom chtěli konečně urvat nějaké body i doma. Přeci jen poslední domácí výhrou je srpnové domácí utkání s Olomoucí,“ dodává Havlík.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Spartou se odehraje v sobotu 1. prosince od 17:00 hod. Předprodej vstupenek na pokladnách stadionu bude probíhat ve středu a v pátek od 15:00 do 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích před hodinou
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné neděle, 17. 2. 2019 15:21
VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné

Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát sobota, 16. 2. 2019 22:48
Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát

VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou sobota, 16. 2. 2019 18:33
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace