Havlík: S Příbramí už to musíme zlomit

středa, 11.11.2020 16:38
Havlík: S Příbramí už to musíme zlomit
havlik111120.jpg

V 56. minutě se zrodil rychlý brejk Slovácka, kdy Milan Petržela vybídl Marka Havlíka k sólo akci. Marek Havlík nakonec vystřelil, ale míč skončil pouze v náručí gólmana Mandouse.

„Dostal jsem míč od Milana, podíval jsem se na gólmana a viděl jsem, že stojí vysoko, tak jsem ho chtěl přehodit. Bohužel vůbec mi to ale nesedlo. Podklouzla mi noha a ještě jsem kopl do země. Pak jsem se na to díval na videu a měl jsem to vyřešit jinak. Nabíhal mi tam ještě Honza Kliment, ale už jsem měl myšlenku, že gólmana přehodím,“ vrací se ke své šanci záložník Marek Havlík

Stejně jako při jarním restartu ligy se ani tentokrát fanoušci u televizních obrazovek branky v moravském derby nedočkali.

„Bylo to jak přes kopírák. Nikdo nechtěl udělat chybu, poctivě se bránilo a v té koncovce to bylo špatné oboustranně,“ vzpomíná Havlík. Slovácko se více jak měsíc připravovalo bez toho, aby tréninkový proces vyvrcholil víkendovým zápasem. Na utkání se Sigmou se svěřenci Martina Svědíka připravovali se znalostí soupeře přeci jen z měsíc starých videí.

„My jsme si pouštěli zápasy, které Sigma hrála před pauzou. Samozřejmě za ten měsíc se u toho týmu mohou nějaké věci změnit. Rozestavení, taktika, tam se za ten měsíc dá udělat nějaká změna, na kterou se člověk nemůže úplně nachystat,“ vysvětluje Havlík, který doufá, že se tým střelecky probudí.

„Střelecky nám to teď nejde. Pozitivní je, že jsme neobdrželi branku, ale musím lépe řešit útočné situace před šestnáctkou. Pokud by se nám podařilo dostat do vedení, tak by se pak hrálo jinak. To je taky recept na dohrávku s Příbramí, kdy už to musíme zlomit,“ říká Marek Havlík, který však s poslední Příbramí neočekává snadné utkání.

„Ono je to ošidné. Někdy ty zápasy s týmy z konce tabulky, se kterými musíte, jsou nakonec těžší, než zápasy, ve kterých nejste favoritem. My se musíme na Příbram dobře připravit, zkoncentrovat se a zlomit to. Tři body potřebujeme jako sůl,“ dodává Havlík.

Dohrávka 4. ligového kola mezi Slováckem a Příbramí se odehraje v sobotu 14. listopadu od 16:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 11:47
> všechna videa
FANSHOP
Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Tepláková souprava 2019

Tepláková souprava 2019
990 a 1090 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Šála konferenční liga 2021/22

Šála konferenční liga 2021/22
450 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Informace pro fanoušky před Plovdivem včera, 22:00
Informace pro fanoušky před Plovdivem

VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci včera, 09:00
VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci

VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci neděle, 25.07.2021 20:38
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Slovácko veze tři body z Liberce neděle, 25.07.2021 17:50
Slovácko veze tři body z Liberce

Informace k prodeji vstupenek na UECL neděle, 25.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace