Havlík: Výhru chceme potvrdit i doma

středa, 13. 2. 2019 14:55
Havlík: Výhru chceme potvrdit i doma
havli130219.jpg

Úvodní utkání hráči Slovácka zvládli, když po výhře 1:0 přivezli tři cenné body ze Zlína. Nyní je před námi soupeř papírově jednodušší. Ve 21. ligovém kole přijede na Slovácko tým předposlední Karviné. Záložník Marek Havlík však varuje - „Rozhodně nás nečeká jednoduchý zápas.“

„První zápas je vždycky důležitý. Sice to nebylo moc na dívání pro diváka, protože to bylo hodně bojovné utkání, ve kterém jsme vstřelili šťastnou branku, ale máme tři body, a to je nejdůležitější,“ vrací se Marek Havlík k zápasu na půdě krajského rivala, kam hráči odjížděli s nepříznivou bilancí. 

„My jsme statistiku vůbec neřešili. Připravovali jsme se na utkání, které je před námi a myslím si, že jsme to po taktické stránce zvládli dobře a kromě jedné šance jsme Zlín do ničeho nepustili. Celkově jsme byli o něco lepším týmem,“ pokračuje Havlík. Hráči dostali od trenérů dva dny volna a pondělní trénink nahradil individuální plán.

„Radost z vítězství byla samozřejmě obrovská a po zápase jsme si byli chvilku sednout. Od trenérů jsme dostali dva dny volna s tím, že v pondělí jsme měli individuální plán a běhali na hodinky. Volno jsem tak strávil s rodinou,“ vysvětluje záložník Slovácka, který doufá, že se podaří potvrdit výhru ve Zlíně i v domácím zápase s Karvinou. 

„Někdy to tak bývá, že po hodech následuje půst, ale myslím si, že trenéři vědí, jak nás připravit a věřím, že zvládneme i ten druhý krok, a to potvrdit vítězství z venku i v domácím prostředí,“ říká Havlík, který si je však vědom, že i když se Karviná nachází na předposledním místě ligové tabulky, tak to nebude vůbec snadné utkání.

„Rozhodně to nebude jednoduchý zápas. Všichni si možná myslí, že přijede předposlední tým ligy a my je tady přejedeme, ale Karviná vůbec není snadný soupeř a umějí být velmi nepříjemní. Předpokládám, že budou vycházet ze zabezpečené obrany a vyrážet k rychlým brejkům. Na to se musíme dobře připravit,“ varuje Havlík.

„Na Karvinou se musíme připravit komplexně. Pokud bych měl někoho vyzdvihnout, tak rozhodně si musíme dát pozor na Wágnera s Budinským, kteří umějí vymyslet gólové šance,“ dodává Havlík

Utkání 21. ligového kola mezi Slováckem a Karvinou má výkop na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti v sobotu 16. února od 15:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 18. 6. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu včera, 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem včera, 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Slovácko remizovalo na půdě Slovanu úterý, 18. 6. 2019 18:58
Slovácko remizovalo na půdě Slovanu

Daníček: Dřina, bez které to nejde neděle, 16. 6. 2019 14:27
Daníček: Dřina, bez které to nejde

Slovácko dnes zahájilo letní připravu pátek, 14. 6. 2019 16:59
Slovácko dnes zahájilo letní připravu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace