Havlík: Výhru chceme potvrdit i doma

středa, 13.02.2019 14:55
Havlík: Výhru chceme potvrdit i doma
havli130219.jpg

Úvodní utkání hráči Slovácka zvládli, když po výhře 1:0 přivezli tři cenné body ze Zlína. Nyní je před námi soupeř papírově jednodušší. Ve 21. ligovém kole přijede na Slovácko tým předposlední Karviné. Záložník Marek Havlík však varuje - „Rozhodně nás nečeká jednoduchý zápas.“

„První zápas je vždycky důležitý. Sice to nebylo moc na dívání pro diváka, protože to bylo hodně bojovné utkání, ve kterém jsme vstřelili šťastnou branku, ale máme tři body, a to je nejdůležitější,“ vrací se Marek Havlík k zápasu na půdě krajského rivala, kam hráči odjížděli s nepříznivou bilancí. 

„My jsme statistiku vůbec neřešili. Připravovali jsme se na utkání, které je před námi a myslím si, že jsme to po taktické stránce zvládli dobře a kromě jedné šance jsme Zlín do ničeho nepustili. Celkově jsme byli o něco lepším týmem,“ pokračuje Havlík. Hráči dostali od trenérů dva dny volna a pondělní trénink nahradil individuální plán.

„Radost z vítězství byla samozřejmě obrovská a po zápase jsme si byli chvilku sednout. Od trenérů jsme dostali dva dny volna s tím, že v pondělí jsme měli individuální plán a běhali na hodinky. Volno jsem tak strávil s rodinou,“ vysvětluje záložník Slovácka, který doufá, že se podaří potvrdit výhru ve Zlíně i v domácím zápase s Karvinou. 

„Někdy to tak bývá, že po hodech následuje půst, ale myslím si, že trenéři vědí, jak nás připravit a věřím, že zvládneme i ten druhý krok, a to potvrdit vítězství z venku i v domácím prostředí,“ říká Havlík, který si je však vědom, že i když se Karviná nachází na předposledním místě ligové tabulky, tak to nebude vůbec snadné utkání.

„Rozhodně to nebude jednoduchý zápas. Všichni si možná myslí, že přijede předposlední tým ligy a my je tady přejedeme, ale Karviná vůbec není snadný soupeř a umějí být velmi nepříjemní. Předpokládám, že budou vycházet ze zabezpečené obrany a vyrážet k rychlým brejkům. Na to se musíme dobře připravit,“ varuje Havlík.

„Na Karvinou se musíme připravit komplexně. Pokud bych měl někoho vyzdvihnout, tak rozhodně si musíme dát pozor na Wágnera s Budinským, kteří umějí vymyslet gólové šance,“ dodává Havlík

Utkání 21. ligového kola mezi Slováckem a Karvinou má výkop na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti v sobotu 16. února od 15:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 17.06.2021 15:01
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Fotbalový svět Slovácko

Fotbalový svět Slovácko
690 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Klíčenka Slovácko hnědá kůže

Klíčenka Slovácko hnědá kůže
99 Kč

Sklenice na víno sada 6 ks

Sklenice na víno sada 6 ks
700 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
FOTO: Slovácko zahájilo letní přípravu včera, 17:18
FOTO: Slovácko zahájilo letní přípravu

Na Slovácko přichází Šašinka a Holzer čtvrtek, 17.06.2021 15:00
Na Slovácko přichází Šašinka a Holzer

Příprava odstartovala kondičními testy středa, 16.06.2021 19:39
Příprava odstartovala kondičními testy

V Konferenční lize do Bulharska středa, 16.06.2021 14:30
V Konferenční lize do Bulharska

LOS: Slovácko začne ligu v Liberci středa, 16.06.2021 13:15
LOS: Slovácko začne ligu v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace