Havlík: Výhru musíme potvrdit v dalším zápase

čtvrtek, 19. 4. 2018 10:55
Havlík: Výhru musíme potvrdit v dalším zápase
havlik190418.jpg

V zápase s Brnem byl vidět častěji na míči a energicky chodil do všech soubojů. Marek Havlík nastupoval v předešlých zápasech převážně na kraji hřiště, ale přesun do středu mu žádný problém nedělal.

„Hrál jsem na postu středního záložníka, takže to pro mě nebylo vůbec nic nového, protože jsem tam dříve hrával. Byl jsem na ten zápas opravdu natěšený. Před tím jsem několik zápasů nehrál a už v Karviné jsem se na zápas moc těšil a teď s Brnem se to ještě umocnilo. Jsem  rád, že jsme nakonec zápas zvládli za tři body. Všichni jsme věděli o co hrajeme,“ vrací se k sobotní vítězné bitvě Havlík, který si pochvaloval kulisu utkání.

„Vyšlo počasí, přišlo i dost lidí a fanoušci byli opět výborní a od první minuty nás hnali dopředu. Celkově byla atmosféra pozitivní a nakonec to tam ve druhém poločase spadlo. Pozápasová děkovačka pak byla už jenom třešničkou na pomyslném dortu. Sice nás výhra nad Brnem posunula do většího klidu, ale to neznamená, že máme vyhráno. Naopak musíme výhru s Brnem potvrdit i v dalším zápase,“ pokračuje záložník Slovácka, který při dotazu na kvalitu soupeře poukazuje na nečitelné výsledky. 

„Dukla je docela nečitelná a má nevyzpytatelné výsledky. Například prohráli doma s Jihlavou teď zase vyhráli s Libercem, dokázali před tím vyhrát v Ostravě. Rozhodně si nemůžeme dovilit je podcenit, protože mají v kádru několik individuálně zdatných hráčům kteří když dostanou více prostoru, tak to dokáží potrestat. My se ale hlavně musíme soustředit na naši hru. Hrajeme opět před domácím publikem a já věřím, že společně utkání opět přivedeme do vítězného konce, protože výhra by nám dodala do závěrečných kol opět o něco více klidu,“ přeje si Havlík, kterého vůbec nestraší, že naposledy Slovácko zaznamenalo dvě výhry ve dvou po sobě jdoucích zápasech v sezoně 2003/2004.

„Je to jenom statistika a ty jsou přeci od toho, aby se přepisovaly. Rozhodně to není nic, co by nás mělo strašit. Do zápasu jdeme povzbuzení po výhře nad Brnem a jak jsem říkal, my se musíme soustředit na náš výkon a udělat všechno proto, abychom po zápase mohli opět oslavit tři body,“ dodává Havlík

Utkání 25. ligového kola mezi Slováckem a Duklou Praha se odehraje v sobotu 21. dubna od 17:00 hod. na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
sobota, 16. 3. 2019 19:11
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Hološko: V kabině je perfektní parta včera, 10:04
Hološko: V kabině je perfektní parta

Ženy Slovácka porazily Hradec Králové 4:1 úterý, 19. 3. 2019 08:48
Ženy Slovácka porazily Hradec Králové 4:1

Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině pondělí, 18. 3. 2019 14:58
Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině

Víkendové výsledky mládežnických celků pondělí, 18. 3. 2019 12:54
Víkendové výsledky mládežnických celků

Ohlasy po zápase s Jabloncem pondělí, 18. 3. 2019 07:32
Ohlasy po zápase s Jabloncem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace