Hofmann: Chtěli jsme rok zakončit vítězně

pondělí, 16. 12. 2019 11:07
Hofmann: Chtěli jsme rok zakončit vítězně
hofmann030919.jpg

Slovácko zakončilo kalendářní rok výhrou 4:1 v Příbrami a tým Martina Svědíka, tak bude přezimovat na šesté příčce ligové tabulky. Kapitán Stanislav Hofmann byl po zápase spokojený - „Chtěli jsme tenhle půlrok zakončit vítězstvím, což se nám povedlo,“ říká.

Slovácko vstoupilo do zápasu výborně a o osudu utkání bylo rozhodnuto již v patnácté minutě, kdy na světelné tabuli svítilo 0:3.

„Šli jsme do utkání s tím, že na ně vletíme. Věděli jsme, že terén se bude postupem času horšit, takže jsme chtěli veškerou sílu investovat do začátku utkání. Navíc jsme věděli, že Příbram potřebuje vyhrát, takže byli ze začátku utkání možná trochu nervózní, čehož jsme využili. Pak jsme to do přestávky uhráli bez problémů, takže první poločas byl z naší strany ideální,“ vrací se k úvodu utkání Hofmann, který při absenci Vlastimila Daníčka oblékl kapitánskou pásku a dovedl tým k další výhře.

„Chtěli jsme potvrdit domácí vítězství s Plzní. I když se nám v poslední době na Příbram daří, tak jsme věděli, že se musíme plně koncentrovat, abychom utkání zvládli. Hlavně jsme chtěli tenhle půlrok zakončit vítězstvím, což se nám povedlo. Třicet dva bodů je podle mě na klidnou zimní pauzu,“ pokračuje Hofmann. Úspěšným receptem se ukázaly centry do šestnáctky po kterých padly první dvě branky. 

„Chceme se tak prezentovat. Mít hodně hráčů ve vápně a posílat jim balóny ze stran. Tentokrát se to k nám to podařilo, takže jsme splnili, co jsme chtěli.“ říká Hofmann.

Zatímco v minulé sezoně Slovácko hrálo ve skupině o záchranu, tak nyní naopak přezimuje ve skupině znamenající boj o titul.

„Upřímně si myslím, že podobně jako dnes jsme se prezentovali už právě na konci té minulé sezony. Jak konec základní části, tak skupina o udržení byly z naší strany povedené a tím, jak jsme tady déle pospolu, stejně tak i trenér, tak je to na naší hře vidět. A je jenom na nás, abychom v tom pokračovali,“ vysvětluje a ohlíží se za podzimní částí.

„Byly tam zápasy, kdy jsme ztratili body zbytečně, ale zase si nemůžeme myslet, že budeme porážet každého. Rád vzpomínat na první kolo na Spartě. Tam jsme to nakopli, když jsme všechny šokovali a od té doby, i přes nějaká hluchá místa v pár zápasech, to šlape. Přes zimu budeme chtít hlavně dobře potrénovat a na jaře nezahodit to, co jsme nahráli,“ dodává Hofmann.


Článek je přiřazen k hráči: Stanislav Hofmann.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 12. 1. 2020 19:29
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Batoh světle modrý

Batoh světle modrý
450 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Michal Šmarda k přípravě a soustředění včera, 17:25
Michal Šmarda k přípravě a soustředění

Na závěr soustředění těsná prohra s Dinamem sobota, 18. 1. 2020 17:14
Na závěr soustředění těsná prohra s Dinamem

Lukáš Sadílek k soustředění v Chorvatsku čtvrtek, 16. 1. 2020 21:54
Lukáš Sadílek k soustředění v Chorvatsku

Slovácko porazilo Rijeku 2:1 středa, 15. 1. 2020 17:05
Slovácko porazilo Rijeku 2:1

Slovácko si na úvod soustředění zastřílelo úterý, 14. 1. 2020 17:58
Slovácko si na úvod soustředění zastřílelo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace