Jan Kuchta vyhlíží utkání s Baníkem

čtvrtek, 26. 7. 2018 10:04
Jan Kuchta vyhlíží utkání s Baníkem
kuchta260718.jpg

Slovácko vstoupilo do nového ligového ročníku prohrou na půdě pražské Bohemky. Útočník Jan Kuchta litoval promarněné první půle a nevyužitých šancí v poločase druhém.

„Celý týden jsme se připravovali na to, že Bohemka hraje agresivní běhavý fotbal. Vůbec si nedokážu vysvětlit, proč jsme do toho zápasu vstoupili tak laxně. Absolutně jsme neplnili taktické pokyny, které jsme si řekli před zápasem. O poločasové přestávce byla taky v kabině pořádná bouřka a ve druhém poločase to byl diametrálně odlišný výkon,“ vrací se k nevydařené první půli Kuchta, který měl v zápase hned několik šancí na skórování. 

„Měli jsme snad pět šancí na skórování, ale asi se k nám fotbalový pánbůh odvrátil zády za ten přístup k prvnímu poločasu. Já sám jsem měl v zápase tři zajímavé příležitosti. První byla po centru z pravé strany, kdy jsem byl v záklonu, a do hlavičky jsem tak nedokázal dát dostatečnou razanci. Nejvíce mrzí ta druhá šance, kdy jsem se dostal k odražené střele. Mířil jsem pod břevno, ale šlo to těsně vedle. Při třetí příležitosti jsem měl špatný dotek s míčem a gólman zakončení zblokoval,“ popisuje svoje šance v prvním zápase a vyhlíží sobotní utkání s Baníkem Ostrava. 

„Těším se moc. Přijde hodně lidí a určitě bude mít utkání výbornou kulisu. My hlavně musíme utkání zvládnout jakýmkoliv způsobem. V žádném případě se nesmí opakovat první poločas, který jsme předvedli v Praze. Pokud budeme kompaktní v obraně, plnit taktické pokyny a budeme trpěliví, tak je to cesta k úspěchu. Samozřejmě se musí zlepšit produktivita v zakončení,“ vidí cestu k úspěchu Kuchta, který se po příchodu ze Slavie cítí již plně aklimatizovaný.

„Aklimatizoval jsem se tady celkem rychle. Uherské Hradiště je menší město, ale velice pěkné. Celkově je tady ten kraj pěkný, ale jsem tu kvůli fotbalu. Kabina mě vzala super, je tady dobrá parta. Některé znám z reprezentace a musím poděkovat Dominikovi Janoškovi, který se mě ujal a když něco potřebuji, tak mi s tím pomáhá,“ dodává reprezentant do 21 let.

Utkání 2. ligového kola mezi Slováckem a Baníkem Ostrava se odehraje v sobotu 28. července od 17:00 hod. na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.


Článek je přiřazen k hráči: Jan Kuchta.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
sobota, 16. 3. 2019 19:11
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Batoh Nike černý

Batoh Nike černý
590 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Juniorka se připravuje na nadstavbu čtvrtek, 21. 3. 2019 18:57
VIDEO: Juniorka se připravuje na nadstavbu

Hološko: V kabině je perfektní parta středa, 20. 3. 2019 10:04
Hološko: V kabině je perfektní parta

Ženy Slovácka porazily Hradec Králové 4:1 úterý, 19. 3. 2019 08:48
Ženy Slovácka porazily Hradec Králové 4:1

Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině pondělí, 18. 3. 2019 14:58
Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině

Víkendové výsledky mládežnických celků pondělí, 18. 3. 2019 12:54
Víkendové výsledky mládežnických celků

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace