Janošek: Důležité a pikantní utkání

středa, 11.04.2018 13:43
Janošek: Důležité a pikantní utkání
janosek110418.jpg

V sobotu se na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležité utkání o záchranu. Pro záložníka Dominika Janoška však bude ještě o něco pikantnější, protože v zimní přestávce přišel do Slovácka právě z Brna.

„Byl jsem tam od patnácti let, prošel dorostenecké celky až do mužů, takže to určitě bude hodně zajímavé utkání. Asi tam bude před výkopem i trochu nervozita, ale na ten zápas se moc těším,“ říká Janošek, který nedělní bitvu v Karviné sledoval pouze na obrazovce počítače. Do utkání nemohl zasáhnout kvůli čtyřem žlutým kartám.  

„Díval jsem se na to doma úplně napjatý a opět tomu chyběl jenom ten gól. Na monitoru to vypadá jednoduše, ale na hřišti je člověk pod tlakem, takže je to úplně o něčem jiném. Každopádně raději bych klukům pomohl přímo na hřišti,“ vysvětluje mládežnický reprezentační záložník, který si je vědom důležitosti utkání.

„Zápas je to pro oba týmy nesmírně důležitý, takže očekávám taktickou bitvu a stejně jako v zápase s Libercem to může být o prvním gólu, protože tým, který půjde do vedení získá psychickou výhodu. Myslím si, že přijde hodně diváků a zápas bude mít dobou atmosféru. Hlavně doufám, že pro Slovácko to bude zápas s vítězným koncem,“ přeje si Janošek, který se zamyslel nad receptem, který by mohl přinést tři body.

„Receptem by mohla být kombinační rychlá hra, protože Brno má dobrý blok, takže musíme rychle otáčet hru, dostávat se do mezer a pak hlavně vstřelit branku. My si v každém zápase dokážeme šance vytvořit, ale sráží nás neproměňování těchto příležitostí a kvůli tomu je naše postavení v tabulce takové, jaké je,“ pokračuje. 

„Je to frustrující. Já nevím, čím to je, jestli máme smůlu, že nám to třeba v rozhodujícím okamžiku skočí, nebo na nás dopadá ta tíha okamžiku. Přitom v tréninku se nám zakončení daří, ale přijde zápas, my si vytvoříme šance, ale zakončení se nám nedaří. Kéž by to bylo naopak,“ dodává Janošek.

Utkání 24. ligového kola mezi Slováckem a Zbrojovkou Brno se odehraje v sobotu 14. dubna od 17:00 hod. na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.


Článek je přiřazen k hráči: Dominik Janošek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 24.09.2020 09:09
> všechna videa
FANSHOP
Zimní čepice s bambulí

Zimní čepice s bambulí
350 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Multifunkční šátek

Multifunkční šátek
190 Kč

Tréninkové triko Puma Slovácko černé

Tréninkové triko Puma Slovácko černé
790 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Josef Mucha: Nechceme hrát zanďoura včera, 09:00
Josef Mucha: Nechceme hrát zanďoura

MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem čtvrtek, 24.09.2020 13:18
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem

Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii čtvrtek, 24.09.2020 10:58
Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii

Vybavte se na podzim ve Fanshopu středa, 23.09.2020 15:45
Vybavte se na podzim ve Fanshopu

Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma úterý, 22.09.2020 17:30
Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace