Janošek: Důležité a pikantní utkání

středa, 11.04.2018 13:43
Janošek: Důležité a pikantní utkání
janosek110418.jpg

V sobotu se na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležité utkání o záchranu. Pro záložníka Dominika Janoška však bude ještě o něco pikantnější, protože v zimní přestávce přišel do Slovácka právě z Brna.

„Byl jsem tam od patnácti let, prošel dorostenecké celky až do mužů, takže to určitě bude hodně zajímavé utkání. Asi tam bude před výkopem i trochu nervozita, ale na ten zápas se moc těším,“ říká Janošek, který nedělní bitvu v Karviné sledoval pouze na obrazovce počítače. Do utkání nemohl zasáhnout kvůli čtyřem žlutým kartám.  

„Díval jsem se na to doma úplně napjatý a opět tomu chyběl jenom ten gól. Na monitoru to vypadá jednoduše, ale na hřišti je člověk pod tlakem, takže je to úplně o něčem jiném. Každopádně raději bych klukům pomohl přímo na hřišti,“ vysvětluje mládežnický reprezentační záložník, který si je vědom důležitosti utkání.

„Zápas je to pro oba týmy nesmírně důležitý, takže očekávám taktickou bitvu a stejně jako v zápase s Libercem to může být o prvním gólu, protože tým, který půjde do vedení získá psychickou výhodu. Myslím si, že přijde hodně diváků a zápas bude mít dobou atmosféru. Hlavně doufám, že pro Slovácko to bude zápas s vítězným koncem,“ přeje si Janošek, který se zamyslel nad receptem, který by mohl přinést tři body.

„Receptem by mohla být kombinační rychlá hra, protože Brno má dobrý blok, takže musíme rychle otáčet hru, dostávat se do mezer a pak hlavně vstřelit branku. My si v každém zápase dokážeme šance vytvořit, ale sráží nás neproměňování těchto příležitostí a kvůli tomu je naše postavení v tabulce takové, jaké je,“ pokračuje. 

„Je to frustrující. Já nevím, čím to je, jestli máme smůlu, že nám to třeba v rozhodujícím okamžiku skočí, nebo na nás dopadá ta tíha okamžiku. Přitom v tréninku se nám zakončení daří, ale přijde zápas, my si vytvoříme šance, ale zakončení se nám nedaří. Kéž by to bylo naopak,“ dodává Janošek.

Utkání 24. ligového kola mezi Slováckem a Zbrojovkou Brno se odehraje v sobotu 14. dubna od 17:00 hod. na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.


Článek je přiřazen k hráči: Dominik Janošek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 01.03.2021 07:02
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka Slovácko černá kůže

Klíčenka Slovácko černá kůže
99 Kč

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá
350 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Zápasy s Pardubicemi a Sigmou odloženy včera, 13:52
Zápasy s Pardubicemi a Sigmou odloženy

Sadílek: Byl to spíš centr než střela úterý, 02.03.2021 09:15
Sadílek: Byl to spíš centr než střela

VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií pondělí, 01.03.2021 07:00
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií neděle, 28.02.2021 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 neděle, 28.02.2021 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace