Diviš o přípravě, losu, Euru a svatbě

čtvrtek, 23. 6. 2016 08:30
Diviš o přípravě, losu, Euru a svatbě
divis230616.jpg

Je to přesně týden, co hráči Slovácka vstoupili do letní přípravy na další ligový ročník. Jak první dny přípravy vypadají, ale třeba i názor na ligový los či probíhající Euro, jsme se zeptali Jaroslava Diviše.

„Příprava začala lehčeji, protože jsme měli ve čtvrtek jenom lehký trénink v podobě výklusu a dali jsme si bago. V pátek jsme odjížděli na kondiční testy do Olomouce a v sobotu jsme měli takový sranda mač v Nedachlebicích, kde jsme zvítězili 12:1. V tomto týdnu se již tréninková intenzita hodně zvyšuje a dostáváme docela do těla,“ přiblížil Diviš, který má raději letní přípravné období než to zimní.

„Nálada v týmu je dobrá. Letní příprava je rozhodně příjemnější než zimní. I když je horko, tak počasí je mnohem optimističtější než v zimních měsících. Čekají nás týdny dřiny, ale každý to musí nějak zvládnout a ukázat trenérovi, že do sestavy patří. Máme před sebou pět týdnů, ve kterých se musíme dobře připravit na ligu,“ pokračuje Diviš, který se vyjádřil i k ligovému losu.

„Začneme hezkým utkáním na Spartě, což bude asi dobrá prověrka, která ukáže, jak jsme připravení. Pak doma Dukla a do Jablonce. Začátek těžký, ale který zápas v lize dnes těžký není? Nicméně je před námi celá letní příprava, takže bavit se nyní o prvních zápasech ligy je zbytečné.“ 

Fotbaloví fanoušci nyní žijí evropským šampionátem ve Francii a nejinak je to i u hráčů.

„Euro samozřejmě sleduji. Bohužel naši hráči ze základní skupiny nepostoupili. První zápas jsme inkasovali v závěru utkání a proti Chorvatům jsme doháněli dvoubrankové manko. Měli jsme super závěr a v posledních minutách jsme dokonce vyrovnali a postup ze skupiny jsme tak měli ve vlastních rukou. Nicméně s Tureckem nám to bohužel vůbec nevyšlo. Brzy jsme inkasovali a nedařilo se nám vstřelit branku. Je to škoda, ale nedá se nic dělat. Z ostatních týmů se mi líbí Slováci, kteří dobře zvládli zápasy ve skupině. Jsou to sousedi, tak je sleduji víc. Líbí se mi i Chorvati, kteří teď překvapili Španělsko, což nikdo nečekal a myslím, že by mohli být černým koněm turnaje,“ říká Diviš, který se v letní pauze stihl oženit. 

„S přítelkyní, teď již s mou ženou, jsme spolu žili skoro sedm let, a tak jsme se vzali. Rozdíl je jenom v tom, že mám prstýnek na ruce a máme to napsané na papíře. Chtěli jsme si udělat pěkný svatební den, což jsme si splnili. Místo dovolené jsme tak jeli na líbánky. Strávili jsme je v Itálii, kterou jsme plánovali navštívit již delší dobu, protože jsem tam na dovolené nikdy nebyl. Navštívili jsme Benátky, kde jsme strávili dva dny, pak dva dny ve Florencii, kde se nám líbilo asi nejvíce, a pak jsme pokračovali v Římě. Líbánky jsme zakončili u jezera Lago di Garda, kde jsme se potkali s Petrem Reinberkem a udělali jsme si výlet do zábavního parku, což byla pecka,“ dodává útočný štírek Slovácka.

Letní příprava pokračuje dalším utkáním, které Slovácko odehraje již tuto sobotu od 11:00 na stadionu Širůch ve Starém Městě, kde 1.FCS vyzve tým Senice.


Článek je přiřazen k hráči: Jaroslav Diviš.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
středa, 10. 10. 2018 20:50
> všechna videa
FANSHOP
Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Kšiltovka Nike modrá old

Kšiltovka Nike modrá old
490 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
450 a 550 Kč

Minišála

Minišála
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Navrátil: Makali jsme a trénovali koncovku před 3 hodinami
Navrátil: Makali jsme a trénovali koncovku

Kopeme za fotbal - utkání se Starou Vsí čtvrtek, 11. 10. 2018 08:10
Kopeme za fotbal - utkání se Starou Vsí

Ve středu Kopeme za fotbal a do Síně slávy úterý, 9. 10. 2018 09:55
Ve středu Kopeme za fotbal a do Síně slávy

U19 a U17: S brněnskou Zbrojovkou bez bodu pondělí, 8. 10. 2018 12:22
U19 a U17: S brněnskou Zbrojovkou bez bodu

VIDEO: Ohlasy po zápase v Jablonci pondělí, 8. 10. 2018 12:04
VIDEO: Ohlasy po zápase v Jablonci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace