Josef Divíšek před zápasem s Příbramí

čtvrtek, 11. 4. 2019 10:30
Josef Divíšek před zápasem s Příbramí
divisek110419.jpg

Slovácko o víkendu čeká důležité utkání s Příbramí. V posledních zápasech Slovácko nedokázalo naplno bodovat a po dvou domácích remízách s Mladou Boleslaví, Jabloncem a prohře s mistrovskou Plzní, budou chtít hráči potěšit fanoušky výhrou.

Slovácko v domácím prostředí naposledy porazilo Karvinou 2:0 a nyní přijede soupeř, který je v ligové tabulce právě za Slováckem s odstupem jediného bodu. Utkání vyhlíží i Josef Divíšek, který na Slovácko přišel právě z Příbrami.

„Po sestupu se tým hodně proměnil. Zůstali tam čtyři hráči, kteří byli v kabině i se mnou. Jarda Tregler, Milan Švenger, Honza Rezek a vrátil se i Matěj Chaluš. Občas si napíšeme, ale není to často,“ říká Divíšek, který věří, že Slovácko utkání výsledkově zvládne.

„Pokud udržíme náš výkon, který jsme s Plzní předvedli od 25. minuty, tak si myslím, že se nemusíme ničeho bát. Kvalita je však na naší straně. Co nás trápí, je koncovka a to musíme už konečně zlomit,“ přeje si obránce Slovácka, kterého mrzelo, že Slovácko v zápase s Plzní nedokázalo vyrovnat.

„Nepamatuji Plzeň, která by vedení 1:0 čtyřicet minut jen bránila a spíš zdržovala hru. Vždycky se snažila soupeře dorazit druhým gólem a přetlačit jej. Docela mě zklamala. My jsme měli nervózní začátek, ale pak to z nás spadlo,“ vrací se k poslednímu zápasu Divíšek.

Příbram v jarní části soutěže vyměnila trenéra a odvolaného Josefa Csaplára nahradil Roman Nádvorník, pod jehož vedením v posledním zápase s Opavou poprvé naplno bodovala. 

„Je to typ hecíře, který je ale důrazný a nebojí se ani zakřičet. U hráčů má respekt. Myslím, že to by mohlo hnát Příbram dopředu. Hráči se nevykašlou na žádný míč a budou makat celý zápas. Ale jak jsem již říkal, měli bychom si s Příbramí poradit. Do kabiny určitě vypíšu nějakou dobrotu,“ dodává Divíšek.

Utkání 28. ligového kola mezi Slováckem a Příbramí se odehraje v sobotu 13. dubna od 15:30 hod


Článek je přiřazen k hráči: Josef Divíšek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02
> všechna videa
FANSHOP
Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

Body dětské

Body dětské
350 Kč

Batoh světle modrý

Batoh světle modrý
450 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Dorost zvítězil na Spartě včera, 15:44
Dorost zvítězil na Spartě

Juniorka remizovala s Otrokovicemi včera, 13:43
Juniorka remizovala s Otrokovicemi

V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek včera, 10:13
V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek

Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let včera, 08:58
Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let

Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy sobota, 14. 9. 2019 23:12
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace