Josef Divíšek před zápasem s Příbramí

čtvrtek, 11. 4. 2019 10:30
Josef Divíšek před zápasem s Příbramí
divisek110419.jpg

Slovácko o víkendu čeká důležité utkání s Příbramí. V posledních zápasech Slovácko nedokázalo naplno bodovat a po dvou domácích remízách s Mladou Boleslaví, Jabloncem a prohře s mistrovskou Plzní, budou chtít hráči potěšit fanoušky výhrou.

Slovácko v domácím prostředí naposledy porazilo Karvinou 2:0 a nyní přijede soupeř, který je v ligové tabulce právě za Slováckem s odstupem jediného bodu. Utkání vyhlíží i Josef Divíšek, který na Slovácko přišel právě z Příbrami.

„Po sestupu se tým hodně proměnil. Zůstali tam čtyři hráči, kteří byli v kabině i se mnou. Jarda Tregler, Milan Švenger, Honza Rezek a vrátil se i Matěj Chaluš. Občas si napíšeme, ale není to často,“ říká Divíšek, který věří, že Slovácko utkání výsledkově zvládne.

„Pokud udržíme náš výkon, který jsme s Plzní předvedli od 25. minuty, tak si myslím, že se nemusíme ničeho bát. Kvalita je však na naší straně. Co nás trápí, je koncovka a to musíme už konečně zlomit,“ přeje si obránce Slovácka, kterého mrzelo, že Slovácko v zápase s Plzní nedokázalo vyrovnat.

„Nepamatuji Plzeň, která by vedení 1:0 čtyřicet minut jen bránila a spíš zdržovala hru. Vždycky se snažila soupeře dorazit druhým gólem a přetlačit jej. Docela mě zklamala. My jsme měli nervózní začátek, ale pak to z nás spadlo,“ vrací se k poslednímu zápasu Divíšek.

Příbram v jarní části soutěže vyměnila trenéra a odvolaného Josefa Csaplára nahradil Roman Nádvorník, pod jehož vedením v posledním zápase s Opavou poprvé naplno bodovala. 

„Je to typ hecíře, který je ale důrazný a nebojí se ani zakřičet. U hráčů má respekt. Myslím, že to by mohlo hnát Příbram dopředu. Hráči se nevykašlou na žádný míč a budou makat celý zápas. Ale jak jsem již říkal, měli bychom si s Příbramí poradit. Do kabiny určitě vypíšu nějakou dobrotu,“ dodává Divíšek.

Utkání 28. ligového kola mezi Slováckem a Příbramí se odehraje v sobotu 13. dubna od 15:30 hod


Článek je přiřazen k hráči: Josef Divíšek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pátek, 19. 4. 2019 10:31
> všechna videa
FANSHOP
Otvírák

Otvírák
40 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci včera, 08:11
VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci

V pátek Dětský den a moravské derby čtvrtek, 18. 4. 2019 10:59
V pátek Dětský den a moravské derby

Tomáš Zajíc: Nenecháme jim nic zadarmo středa, 17. 4. 2019 12:15
Tomáš Zajíc: Nenecháme jim nic zadarmo

Víkendové výsledky mládežnických celků úterý, 16. 4. 2019 14:36
Víkendové výsledky mládežnických celků

Slovácko prohrálo na Bohemce 2:3 pondělí, 15. 4. 2019 16:41
Slovácko prohrálo na Bohemce 2:3

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace