Josef Mucha: Vždycky je na čem pracovat

čtvrtek, 28.01.2021 10:19
Josef Mucha: Vždycky je na čem pracovat
mucha010820-1.JPG

Slovácko před polovinou soutěže okupuje v tabulce krásné čtvrté místo a momentálně hráči vyhráli pět posledních zápasů, čímž byl vytvořený nový klubový rekord. „Vždycky je na čem pracovat“ krotí emoce asistent Josef Mucha. 

„Je to samozřejmě výsledek práce celého klubu. Je to dáno i tím, že mužstvo je delší dobu pohromadě. Navíc si myslím, že jsme dobře herně i kondičně připravení,“ říká Mucha, který společně s realizačním týmem drží hráče nohama na zemi.

„Vždycky je na čem pracovat. Akce mohou být přesnější, rychlejší… Trošku máme i problém ve ztrátě koncentrace, kdy třeba v závěru utkání zbytečně inkasujeme a utkání se tím zdramatizuje. I na tom se snažíme opracovat. Samozřejmě jsme rádi, že máme nyní formu, kterou chceme udržet co nejdéle. Ale samozřejmě může přijít i nějaké horší období, protože těch zápasů je před námi ještě hodně. Teprve jsme v půlce soutěže,“ je si vědom Mucha, který na rozdíl od fanoušků na poháry nemyslí.

„My se o tom nebavíme. Samozřejmě tu situaci každý vnímáme, ale držíme se nohama na zemi. Čeká nás ještě mnoho zápasů a jsme ve hře i v pohárové soutěži, takže těch zápasů je opravdu ještě hodně. Navíc liga je vyrovnaná a rozestupy v tabulkou jsou tak malé, že to po pár zápasech může být všechno jinak. Samozřejmě chceme být co nejvýš. Je to pro nás výzva, ale necháváme to v klidu,“ pokračuje asistent Mucha.

Slovácko již v sobotu čeká další ligové utkání. Tentokrát na Moravu zavítá tým z Českých Budějovic a příští neděli tým zajíždí na půdu ambiciózního Jablonce.

„Každý zápas je důležitý a my se na každé utkání připravujeme individuálně s maximální koncentrací. I Budějovice mají dobré mužstvo a rozhodně nás nečeká nic jednoduchého. Jablonec je na špici a tam nás možná čeká víc boj jak fotbal, protože hřiště tam v posledním zápase dostalo pořádně zabrat. Budeme chtít z těchto dvou zápasů získat co nejvíce bodů a určitě to o formě něco napoví. Nicméně jak jsem říkal, do konce soutěže je ještě daleko. Pokud však následující dva zápasy zvládneme, tak budeme na dobré cestě,“ dodává Josef Mucha.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Českými Budějovicemi se odehraje v sobotu 30. ledna od 16:00 hod. Stále bohužel platí vládní nařízení, a i další utkání se tak odehraje bez přítomnosti fanoušků.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:20
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Šortky Puma tmavě modré

Šortky Puma tmavě modré
490 a 590 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Hodnocení nedohraných soutěží včera, 14:00
Hodnocení nedohraných soutěží

Tomič: Sérii Bohemky chceme přerušit středa, 12.05.2021 16:00
Tomič: Sérii Bohemky chceme přerušit

Na Bohemku permice C1, C2, C3, C5, C6 a C7 úterý, 11.05.2021 10:00
Na Bohemku permice C1, C2, C3, C5, C6 a C7

TVS: Milan Petržela po výhře v Karviné pondělí, 10.05.2021 07:37
TVS: Milan Petržela po výhře v Karviné

TVS: Martin Svědík po zápase s Karviné neděle, 09.05.2021 19:52
TVS: Martin Svědík po zápase s Karviné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace