Junioři prohráli vysoko v Hradci Králové

pondělí, 20. 4. 2015 17:17

Hned osm branek inkasovala juniorka Slovácka na východě Čech. Utkání rozhodl bývalý hráč Viktorie Plzeň David Vaněček, když do poločasu stihl zkompletovat hattrick. Do druhé půle vstupovali domácí s náskokem pěti branek. Vaněček nakonec stihl sám pětkrát dopravit míč za Červinku, prosadili se Heger i Malinský.

V silné sestavě s několika hráči z áčka se postavili hradečtí votroci proti juniorce Slovácka. Ty poslal do rychlého vedení hattrickem Vaněček, následně si míč nešťastně srazil do branky Petrucha a Východočeši vedli 4:0. Ještě do poločasu přidal pátou branku Vaněček. Brankostroj domácích se nezastavil ani po přestávce, Vaněček nejdřív zaokrouhlil počet vstřelených branek na pět, dále se prosadili Heger a Malinský. Slovácko prohrálo 0:8.

FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko 8:0 (5:0)

Branky: 8. Vaněček, 25. Vaněček, 27. Vaněček, 29. Petrucha (vla.), 40. Vaněček, 51. Vaněček, 74. Heger, 88. Malinský.

1. FC Slovácko: Červinka – Pilka, Petrucha, Jeleček, Machač, Holek, Balaštík, Zajíc, Tesař, Vašek, Fojtášek.

Lavička: Palinek, Nemrava, Michna, Ohnutek.