Juniorka dojela z Varnsdorfu s Prázdnou

úterý, 20. 5. 2014 10:15

Juniorka Slovácka neudržela vedení pa půdě Varnsdorfu a prohrála 3:2. Za Slovácko skóroval Trajtel a Janečka.

Slovácko šlo ve Varnsdorfu do vedení, když se po devíti minutách prosadil Oliver Trajtel, který překonal domácího gólmana Klouda a otevřel skóre – 0:1.

Domácí si vytvořili územní převahu a ve 26. minutě bylo vyrovnáno, když našel dlouhý pas Šimoníka ve vápně Marka Volfa a ten akrobatickým zakončením překonal Hodana – 1:1.

Varnsdorf přerušil útok Slovácka a vyrazil do rychlého kontru. Halbich předal míč Tomáši Mikiničovi a slovenský záložník poslal severočeské mužstvo poprvé v zápase do vedení. Tento stav vydržel až do přestávky, a do šaten proto odcházeli spokojeni domácí fotbalisté.

Ve druhém poločase se podařilo Slovácku vyrovnat, když byl v 58 po nedovoleném zákroku domácích odpískán pokutový kop ve prospěch Slovácka. Martin Janečka nezaváhal a bylo vyrovnáno – 2:2.

Varnsdorfští si ovšem vedení vzali zpět už po pěti dalších minutách a také oni se prosadili ze standardní situace. Faul Slovácka potrestal Martin Kouřil pěknou ranou do horního rohu a o krok vepředu bylo rázem jeho mužstvo.

Slovácko se v závěru pokoušelo o zisk bodu a dvakrát vystřídalo, ale domácí těsný náskok uhájili.

FK Varnsdorf – 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)
Branky: 26. Volf, 35. Mikinič, 63. Kouřil – 9. Trajtel, 58. Janečka (pen.)

FK Varnsdorf: Klouda – Vála, Šťastný (46. Prieložný), Kouřil, Šimoník, Knížek, Černý (60. Čurgali), Polanský, Halbich (46. Ruszó), Mikinič, Volf.

1.FC Slovácko: Hodan – Suchý (79. Prajza), Pilka, Chynoradský, Banasík, Machač, Trajtel, Janečka, Michna, Groulík (83. Fojtášek), Kübl (29. Ťok).