Juniorka doma lídra nezastavila

pondělí, 18.05.2015 15:59

Juniorský tým Slovácka se pomalu loučí se svou účastí v Juniorské lize, tu nebude od příštího roku hrát. Klub dává přednost rezervnímu týmu, který hraje třetí nejvyšší tuzemskou soutěž – MSFL. V zápase 36. kola hostila juniorka vedoucí tým soutěže z Mladé Boleslavi. Středočeši vyhráli v Kunovicích 7:0.

Slovácko nastoupilo s velmi mladou sestavou proti týmu složenému i z hráčů mladoboleslavského áčka. Na hřišti se proháněla například nedávná akvizice hostů Thalamy. Škodovka šla do vedení už ve druhé minutě a do poločasu vedla 4:0. Nejaktivnějším hráčem Středočechů byl Stanislav Klobása, který se na výhře podílel hattrickem. Ve druhém poločase přidali hosté další tři branky a nakonec vyhráli 7:0.

1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav 0:7 (0:4)

Branky:

1. FC Slovácko: Kohoutek – Palička, Pilka, Jeleček, Petrucha, Machač (84. Ohnutek), Holek, Groulík, Tesař, Pape, Rusňák (78. Michna).

Lavička: Sedláček – Ohnutek, Michna.