Juniorka: Hattrick Rojase Leiva k bodům nestačil

čtvrtek, 14. 8. 2014 18:33

Ani hattrick Kostaričana Gabriela Rojase Leiva nevedl k bodovému zisku juniorky Slovácka, která prohrála s Teplicemi 3:5.

Hosté z Teplice šli brzy do vedení 2:0, když se nejprve hlavičkou prosadil v 5. minutě Richter, aby ten samý hráč o dalších pět minut později proměnil pokutový kop.

Střeleckou čtvrthodinku završil Leiva Rojas, který se prosadil po rohovém kopu Slovácka.

Bohužel ve 31. minutě to byl znovu Richter, který zužitkoval přesný balón a střelou do protipohybu gólmana zkompletoval čistý hattrick.

V 74. minutě se znovu dočkalo i Slovácko, když se hlavou prosadil opět Leiva Rojas. Jenomže Slovácko v 80. minutě znovu inkasuje, a tak v samotném závěru Rojas pouze koriguje na konečných 5:3 z pohledu hostů.

1.FC Slovácko – FK Teplice 3:5 (1:3)
Branky: 16. Leiva Rojas, 74. Leiva Rojas, 86. Leiva Rojas – 5. Richter, 11. Richter (pen.), 31. Richter, 57. Chukwuma, 80. Výborný

1.FC Slovácko: Sedláček – Holík, Pilka, Vargas Campos, Jeleček, Ťok (58. Groulík), Michna (46. Machač), Leiva Rojas, Lolič, Fojtášek, Kűbl (68. Prajza)
Náhradníci: Vitásek – Peš, Hanák, Groulík, Machač, Prajza

FK Teplice: Lipš – Horvát, Heger, Stibor, Richter, Laňka (78. Výborný), Chukwuma (72. Uhlíř), Urma, Kodeš, Schettl (64. Dzaba), Minařík (69. Hynek)
Náhradníci: Lukáč – Výborný, Uhlíř, Dzaba, Procházka, Hynek