Juniorka i nadále neporažená

neděle, 20. 8. 2017 19:03

I po čtyřech kolech je Juniorka Slovácka v soutěži neporažena, když remizovala na půdě MFK Karviná 1:1.

V zápase dvou vedoucích týmů bylo v úvodu aktivnější Slovácko, ale v deštivém počasí se diváci dočkali branky až v závěru prvního poločasu, kdy se po centru z levé strany prosadil Budínský – 1:0.

Podobný scénář měl i druhý poločas, který nabídl šance na obou stranách, ale nakonec to bylo Slovácko, které v závěru utkání využilo zaváhání domácího gólmana a Lukáš Mareš ve skluzu srovnal na konečných 1:1.

MFK Karviná – 1.FC Slovácko 1:1

Branky: 41. Budínský – 87. Mareš.

MFK Karviná: Ciupa – Čolič (73. Putyera), Formela, Lischka, Vondra (78. Kyriakopoulos), Smrž, Ramirez (70. Řapek), Lingr, Weber (83. Egri), Letič, Budínský (46. Sas).

1.FC Slovácko: Trmal – Suchý, Juroška (77. Flasar), Chýla (77. Minx), Sadílek, Křivánek, Hellebrand, Kubala, Pospíšil (77. Mareš), Rezek (77. Čajka), Břečka.

sobota, 22. 6. 2019 14:51