Juniorka jede z Táborka s prázdnou

úterý, 15. 4. 2014 10:00

Juniorka Slovácka prohrála na půdě Táborska 2:1. O jedinou branku hostů se postaral hlavou Přemysl Hanák.

Slovácko zápas nezvládlo podle svých představ a od 5. minuty prohrávalo. Domácí měli navíc další šance, které hasil gólman Fryšták.

Slovácku se ve druhém poločase podařilo po skrumáži v pokutovém území vyrovnat na 1:1 díky trefě Hanáka, ale domácí za další čtyři minuty opět vedli a další vyrovnání Slovácku již nedovolili.

„Rozhodl úvod zápasu, kdy domácí na nás vlétli a byli agresivnější a důraznější. Prohrávali jsme všechny souboje, neměli jsme skoro žádnou šanci,“ hledal příčiny porážky trenér Slovácka Vladimír Michal.

„Měli jsme tady hodně mladé mužstvo, ale i tak jsme to měli zvládnout. Z jedné šance jsme dali gól, ale pak jsme neubránili standardní situaci. Táborsko si to už pak zkušeností udrželo,“ dodal Michal.

FC MAS Táborsko (jun.) – 1.FC Slovácko (jun.) 2:1 (1:0)
Branky: 5. Hergesell, 58. Neužil – 54. Hanák

FC MAS Táborsko: Winter – Vavřina, Traore (90. Kukučka), Horváth, Kluzák, Cihlář (46. Civič), Stuchlík (88. Bosnyak), Chirinciuc, Hergesell, Neužil, Mariotti.

1.FC Slovácko: Fryšták – Banasik (76. Prajza), Chynoradský, Machač, Trajtel, Hanák (65. Kubl), Groulík, Fojtášek, Sadílek, Michna (60. Rusňák), Břečka.