Juniorka jede z Vysočiny s prázdnou

neděle, 4. 3. 2018 17:22

Juniorka Slovácka prohrála v 19. kole juniorské ligy na Vysočině 0:3 a v jarní části sezony tak stále čeká na první výhru.

Jihlava šla do vedení již v 8. minutě, kdy se prosadil Daníček a i ve zbytku poločasu to byli domácí, kteří diktovali tempo hry.

I když začátek druhé půle byl v podání Slovácka aktivnější, tak to byli domácí, kteří se po standardní situaci prosadili Popovičem. V samotném závěru pak na konečných 3:0 zvýšil Matula.

„V prvním poločase nás Jihlava přehrála a bylo cítit, že v jejich sestavě bylo hned několik hráčů z A-mužstva. I přes šance, které si domácí v první půli vytvořili, jsme dostali pouze jednu branku. Vstup do druhého poločasu byl z naší strany lepší, ale fotbal se rozhoduje v pokutovém území, kde nás domácí předčili a potrestali naše individuální chyby.“ řekl k utkání trenér Jiří Dekař.

FC Vysočina Jihlava -  1.FC Slovácko 3:0 (1:0)

Branky: 8. Daníček, 69. Popovič, 90. Matulka.

FC Vysočina Jihlava: Valeš – Daníček, Smejkal (64. Lorenc), Matulka, Štěpánek, Popovič (80. Zhou), Klíma, Mara, Čáp, Nový, Beseda.

1.FC Slovácko: Trmal – Janík, Hani, Tischler, Hellebrand, Skopljak (60. Hrabina), Mareš, Pospíšil, Vaďura, Minx (69. Flasar), Vasiljev.