Juniorka na Bohemce neuspěla

úterý, 26. 11. 2013 12:56

Juniorka Slovácka ve 21. kole Juniorské ligy nestačila na tým Bohemians 1905 a na jejich hřišti prohrála 0:1.

Slovácko sice začalo utkání aktivně, kdy bylo častěji na míči, ale byli to domácí, kteří šli ve 14. minutě do vedení díky trefě Artemuka.

První šanci Slovácka měl Martin Holek, který zvládl naběh na přesný centra Trajtela z pravé strany, jenže míč se mu v rozhodujícím okamžiku svezl z kopačky. Z tlaku Slovácka pak pramenily i další střelecké možnosti. Tu největší měl nepochybně Fojtášek, který si narazil míč s Hašou, ale druhý jmenovaný nakonec ztroskotal na spolehlivém Bartůňkovi.

Hned z protiakce navíc mohlo udeřit na druhé straně. Budínský získal míč ve středu hřiště a přečíslení 3 na 2 vyřešil nejjednodušeji jak to šlo. Na nějakém třináctém metru vystřelil a jeho pumelici zastavila spojnice břevna a tyče.

Ve druhém poločase domácí pozorně bránili a Slovácku se nedařilo dostat k nebezpečnému zakončení, a tak si domácí gólman musel dávat pozor spíše na střely ze střední vzdálenosti. Domácí naopak hrozili z nebezpečných brejků, které však gól nepřinesly.

Bohemians 1905 (jun.) - 1.FC Slovácko (jun.) 1:0 (1:0)

Bohemians Praha 1905: Bartůněk – Ibeagha, Hauer, Košata, Žaloudek – Trýzna (77. Kraus), Budínský (85. Trnka), Hubínek (90. Káš), Artemuk (68. Koštíř) – Šebek, Řezníček.

1.FC Slovácko: Fryšták – Břečka, Holek, Bartoš, Jeleček, Prajza, Svízela (75. Jibril), Kolínek, Fojtášek, Haša, Trajtel (58. Janečka).