Juniorka na úvod jara porazila Ml. Boleslav

úterý, 25. 2. 2014 07:45

Úspěšný vstup do jarní sezony pokračoval pro týmy Slovácka i v pondělí. Po výhře týmu U19 nad vedoucí Slávií a úspěšné ligové premiéry ligového áčka v zápase s Jabloncem, si tři body do tabulky připsala i Juniorka, která porazila Mladou Boleslav 2:0

Slovácko od prvních minut diktovalo tempo utkání a s tím přicházely i šance. Obrana Mladé Boleslavi dlouho tlaku odolávala, ale ve 23. minutě byl ve vápně faulován Michal Trávník a sám faulovaný nařízenou penaltu bezpečně proměnil – 1:0.

Slovácko bylo i nadále aktivnější, ale šance Lukáše a Ťoka zůstaly bez gólového efektu.

Druhá branka utkání tak přišla ve druhém poločase, konkrétně v 56. minutě napřáhl z hranice pokutového území Petr Reinberk a svou šibenicí poslal Slovácko do dvoubrankového vedení – 2:0.

Hosté se pak snažili o zkorigování výsledku, ale žádná branka, která by je dostala zpět do zápasu již nepřišla. Naopak v poslední minutě mohl přidat třetí branku Michal Trávník, ale hostující gólman míč ve svých rukavicích nakonec uklidnil.

1.FC Slovácko (jun.) - FK Mladá Boleslav (jun.) 2:0 (1:0)
Branky: 24. Trávník (pen.), 56. Reinberk

1.FC Slovácko: Semanko – Daníček, Mezlík, Reinberk, Bartoš – Prajza, Ťok, Trávník, Fojtášek (59. Michna), Břečka – Lukáš (80. Janečka)

FK Mladá Boleslav: Hankič – Klíma (63. Kozma), Pajer, Hodač, Eliáš, Mehanovič (81. Zemánek), Tvrdník (63. Kocourek), Živnůstka, Kateřiňák, Geissler, Fousek