Juniorka na úvod rozstřílela Zlín 4:0

pondělí, 31. 7. 2017 13:31

Juniorka Slovácka zajížděla na úvod sezony na půdu zlínského Fastavu (hráno ve Spytihněvi) a svěřenci trenéra Pavla Němčického v prvním kole zvítězili se Zlínem vysoko 4:0, když se hattrickem blýskl Filip Kubala.

Slovácko mělo utkání pod kontrolou a první branka přišla ve 23. minutě, kdy se míč po standardní situaci dostal ke Kubalovi, který hlavou otevřel skóre utkání – 0:1.

Ve 38. minutě to bylo již 2:0 pro Slovácko a opět to byl Filip Kubala, který zužitkoval přihrávku Čajky.

Zlín rovněž několikrát zahrozil, ale Bartolomeu vždy narazil na připraveného Trmala.

Další branky přišly koncem druhého poločasu. Nejprve se mezi střelce zapsal Lukáš Sadílek, který po pěkné individuální akci, kdy prošel přes polovinu hřiště, zakončil své sólo střelou přesně k tyči – 0:3.

V samotném závěru to byl Filip Kubala, který stejně jako v předchozích případech naběhl na přesný pas a upravil na konečných 4:0 z pohledu Slovácka.

FC Fastav Zlín – 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)

Branky: 23. Kubala, 39. Kubala, 79. Sadílek, 89. Kubala

FC Fastav Zlín: Šiška – Bačo, Votava (46. Mlýnek), Štípek (77. Gettler), Tkadlec (52. Košák), Stuchlík (66. Tureček), Petřík, Nečas (54. Pavlíček), Zahradník, Venený, Bartolomeu

1.FC Slovácko: Trmal – Suchý, Juroška (82. Flasar), Tischler, Čajka, Ťok (82. Hani), Kubala, Rezek, Pospíšil, Sadílek, Petr (54. Křivánek)

pondělí, 20. 5. 2019 19:34