Juniorka naplno bodovala. Porazila Táborsko

pondělí, 16. 3. 2015 18:01

V pětadvacátém kole Juniorské ligy juniorka na Širůchu hostila Táborsko. Mladíci zápas proti sedmnáctému týmu tabulky zvládli i bez obvyklé výpomoci z A-týmu. Utkání rozhodl dvěma brankami Dan Fojtášek, třetí zásah domácích přidal Martin Holek. Slovácko zvítězilo 3:1.

Pondělní utkání nemělo ze začátku žádný zvláštní náboj, jednalo se spíše o taktickou hru. První gólovku měli až ve 28. minutě hosté, ale skvělým zákrokem se blýskl Nemrava. Když už to vypadalo, že první poločas branku nepřinese, prosadil se po přihrávce z křídla Dan Fojtášek.

Na začátku druhé poloviny se dvakrát vytáhl proti pokusům Táborska Nemrava, v jednapadesáté minutě přidal Dan Fojtášek druhou branku po střele zleva. Táborsko přitlačilo a několikrát se dostalo do dobré pozice, skóroval ale až Bosnyak. Následně však domácí opět odskočili po pohledném sólu Martina Holka, a přestože mohl ještě v závěru snižovat Svojše, už diváci žádnou další branku neviděli.

Slovácko zvítězilo 3:1, onlajn i s gify gólů a největších šancí najdete zde.

1. FC Slovácko - FC MAS Táborsko 3:1 (1:0)

Branky: 43. Fojtášek, 51. Fojtášek, 77. Holek – 76. Bosnyak.

1. FC Slovácko: Nemrava – Palička, Petrucha, Jeleček, Machač (67. Heřman), Holek, Groulík, Michna, Rušnák(89. Vinkler), Pilka, Fojtašek (67. Tesař).
Lavička: Sedláček – Heřmánek, Vinkler, Tesař, Síleš.