Juniorka nestačila na Brno

pondělí, 7. 10. 2013 18:46

Porážku 0:3 museli skousnout hráči Slovácka v moravském derby s druhým Brnem.

Brňané byli od prvních minut aktivnějším celkem na hřišti a po půlhodině hry šli do vedení. Dělovku Drbala Fryšták ještě vyrazil, ale na dorážku Přerovského byl krátký, 0:1.

Po deseti minutách druhého poločasu to již bylo 2:0 z pohledu hostů. Vávra zůstal na zadní tyči nepokrytý a překonal tak Fryštáka podruhé.

V 70. minutě se z hranice dvaceti metrů napřáhl Bartoš, ale jeho tvrdé střele chyběl přesnost. Hosté tak trestali v 79. minutě, kdy po špatném odkopu poslal míč do sítě znovu Daniel Přerovský, 0:3.

V nastaveném čase mohlo Slovácko přeci jenom korigovat, ale Fojtášek s Janečkou pokazili finální přihrávku a byl z toho jenom rohový kop.

1.FC Slovácko (jun.) - FC Zborjovka Brno (jun.) 0:3