Juniorka nezvládla úvod zápasu a prohrála

úterý, 23. 10. 2012 08:35

Velmi nepodařený vstup do utkání zažila Juniorka Slovácka na půdě pražské Slavie. Na světelné tabuli ještě svítila v kolonce minuty trojka a stejný počet gólů skončilo v síti Slovácka. Nakonec Slovácko uhrálo výsledek 4:2.

Slavia kopala hned v prvních vteřinách zápasu rohový kop po kterém se hlavou trefil Dostál.

O minutu později to již bylo 2:0, když po malé domů Mikulici končí míč ve vlastní síti hráčů Slovácka.

Ve čtvrté minutě se prezentoval povedenou střelou Martin Hurka a vypadalo to, že Slovácko si z Prahy odveze pořádný debakl.

Slovácko však v následujících minutách převzalo iniciativu a vytvořilo si několik příležitostí ke skórování.

Největší příležitost si Slovácko vypracovalo ve 42. minutě, kdy se mohl z přímého kopu prosadit Franta, ale domácí gólman dobrou střelu vytáhl na roh.

Snížit se Slovácku podařilo v 63. minutě, kdy se z pokutového kopu prosadil Roman Haša.

Naděje na lepší výsledek odvála 75. minuta, kdy kopali penaltu i domácí hráči a zvýšili na 4:1.

Poslední slovo v zápase mělo přeci jenom Slovácko. Roman Haša v poslední minutě přeloboval domácího gólmana a pravil tak na konečných 4:2 z pohledu Slavie.

SK Slavia Praha (jun.) - 1.FC Slovácko (jun.) 4:2 (3:0)
Branky: 1. Dostál, 2. Mikulica (vla.), 4. Hurka, 75. Šimeček (pen.) - 63. Haša (pen.), 90. Haša

SK Slavia Praha: Hrubeš - Dostál, Čonka, Vondráček (46. Hrubý), Bazal, Červenka (60. Synek), Veselý (75. Zámečník), Hurka (60. Malcharek), Čepelák, Šimeček (K), Dobrotka (38. Kolařík).

1. FC Slovácko: Nemrava (5. Urbánek) - Ondica, Mikulica, Ohnutek, Franta, Haša, Prajza, Zelinka (63. Bartoš), Svízela (83. Kleiber), Nečas, Kolínek (K).

sobota, 16. 3. 2019 19:11