Juniorka odjíždí z Brna s debaklem

neděle, 24. 5. 2009 14:14
Po úspěšně zvládnutých domácích soubojích s Břeclaví a Hlučínem nedokázalo béčko Slovácka na dvě vítězství navázat a podlehlo v Brně místnímu béčku 1:5. Brněnští, rovněž namočení do sestupových vod, poslali do souboje se Slováckem hned několik hráčů z A-týmu, ať už se jednalo o fluktuanty nebo stabilní členy kádru prvoligového Brna(v základu z těchto nastoupili: Lejsal, Schneider, Borák, Čoupek, Szegedi a Střeštík). Za juniorku Slovácka se startu dočkali střídající hráči z Fulneku, ale na body to bohužel nestačilo.

Slovácko sice začalo skvěle a v 9. minutě otevřel skóre po Stýskalově přihrávce Ondřejka, pak už ale úřadovali domácí a do poločasu vedli 3:1, po poločase pak přidali ještě další dvě branky a poslali Slovácko domů s "bůrem". Kvůli vysoké porážce se tak juniorka dostala znovu na poslední místo a tři kola před koncem ztrácí na záchranu opět 4 body.

1. FC Brno B – 1. FC Slovácko B 5:1 (3:1)