Juniorka opět zvítězila 3:1

neděle, 29. 4. 2012 10:10

Juniorka Slovácka i nadále pokračuje v jarní jízdě. Ve 22. kole MSFL zajížděli svěřenci trenéra Jana Palinka na půdu Spartaku Hulín.

Slovácko mělo výborný vstup do utkání a úvodní desetiminutovka nakonec rozhodla výhře slovácké juniorky.

Nejprve otevřel skóre utkání v 8. minutě Václav Ondřejka, který se po rohovém kopu Borusíka prosadil Hlavou.

o dvě minuty později to již bylo 2:0 pro Slovácko. Po kombinační akci obstřelil gólmana střelou do šibenice znovu Václav Ondřejka.

V 15. minutě domácí snížili brankou Dvořáčka na rozdíl jediné branky. Domácí se snažili o vyrovnání, ale nakonec z brejkové situace, kdy Roman Haša vyvezl balón, nahrál Kovářovi, který obešel gólmana a poslal míč do sítě.

SK Spartak Hulín – 1.FC Slovácko (jun.) 1:3 (1:2)
branky: 15. Dvořáček - 8. Ondřejka, 10. Ondřejka, 90. Kovář

SK Spartak Hulín: Vogl – Barcuch, Ruman, Zlámal, Pácl, Mršták, Laciga, Dvořáček Pospíšil, Ševela, Otruba

1. FC Slovácko B: Matalyha – Ondica, Malý, Mikulica, Borusík, Palko, Svízela, Kovář, Jeleček, Kolínek, Ondřejka