Juniorka otočila utkání v Třinci

pondělí, 22. 9. 2014 18:00

Juniorka Slovácka ve druhém poločase otočila vývoj utkání na půdě Třince a díky trefám Janečky a Sadílka si Slovácko ze Slezska odváží všechny tři body.

Domácí šli do vedení ve 12. minutě, kdy se po centru prosadil Mjullera, který pohodlně skóroval. Ve 20. minutě mohl Třinec vést o dvě branky, ale Dušan Melichárek vychytal domácího Ference.

Ve druhém poločase Slovácko dvěma góly v rozmezí sedmi minut otočilo vývoj utkání. Nejprve se v 63. minutě prosadil po centru Galušky Martin Janečka a v 70. minutě po individuální akci uklidil míč do sítě Lukáš Sadílek, 1:2.

V závěru Slovácko mohlo přidat další branky, ale jak Přemysl Hanák, tak Tomáš Zajíc ve svých střeleckých pozicích neuspěli.

FK Třinec (jun.) - 1.FC Slovácko (jun.) 1:2 (1:0)
Branky: 12. Mjuller – 63. Janečka, 70. Sadílek

1.FC Slovácko: Melichárek – Peš, Janečka, Prajza, Bartoš, Holek, Ohnutek, Haša (46. Zajíc), Sadílek, Hanák, Galuška