Juniorka otočila zápas na Dukle a vyhrála 2:1

pondělí, 30. 9. 2013 18:49

Slovácko na Dukle inkasovalo z první vážnější šance. Psala se 16. minuta a domácí tým zahrával rohový kop, na který si naběhl Juroška, který překonal Heču v brance Slovácka, 1:0.

V prvním poločase byli domácí aktivnější, byli více na míči, ale Slovácko dobře bránilo a hrozilo z brejků. Ve 42. minutě byl v pokutovém území faulován trávník a Slovácko zahrávalo pokutový kop. Míč si postavil sám faulovaný, ale jeho střela skončila pouze na břevně.

Ve druhém poločase Slovácko ovládalo hru, ale dlouho to vypadalo, že domácí branka je pro hráče zakletá a dvakrát zazvonilo břevno. Naštěstí se v 63. prosadil Roman Haša, který potrestal domácího gólmana, který si hrál s míčem tak dlouho, až o něj přišel, 1:1.

Patnáct minut před koncem se Slovácku podařilo vývoj utkání zcela otočit. Michal trávník si zpracoval míč, udělal kličku gólmanovi a Slovácko vedlo 2:1.

V samotném závěru mohlo Slovácko přidat ještě dvě branky, ale jak Bartoš, tak i trávník své šance neproměnili.

FK Dukla Praha – 1. FC Slovácko 1:2
Branky: 16. Juroška – 63. Haša, 76. Trávník

FK Dukla Praha: K. Malý – Brejcha, Juroška, Milec (78. Vrkoč), Kolmistr, Tetour, Reiter, Begič, Klar, Vopat, Toman (46. Kunič)

1. FC Slovácko: Heča – L. Malý, Rada, Macháč, Jeleček, Havlík, Michna (46. Břečka), Haša, Kolínek (46. Fojtášek), Trávník. Trajtel