Juniorka otočila zápas s Hlučínem

neděle, 17. 5. 2009 13:03
Béčko Slovácka udělalo další krok k záchraně, když v neděli dopoledne otočilo zápas s Hlučínem a zvítězilo 3:1. Zápas se dlouho vyvíjel pro domácí nešťastně, když domácí měli sice více ze hry, ale po chybě v obraně poslal hosty do vedení Koubek. V závěru poločasu byl ale vyloučen hostující Sáblík a Slovácko převahy v poli dokonale využilo k otočení zápasu. Stýskalovu střelu tečovali hosté a jeho branka znamenala srovnání, čtvrt hodiny před koncem našel Kazár ideálně Sládka, který se nemýlil a zmaření jakéhokoli bodového zisku pro hosty dokonal v 84. minutě Martin Holek, který využil výtečné přihrávky Šturmy po drzém průniku při levé brankové čáře. Domácí si připsali další tři body a stáhli ztrátu na záchranu na pouhý bod, který ztrácí na 13. Brno B.

1.FC Slovácko B - FC Hlučín 3:1(0:1)

Branky: 65. Stýskala, 76. Sládek, 84. Holek - 33. Koubek

Sestava: Marek - Polák, Hrotek, Reinberk(68. Holek), Kubáň - Šturma, Čtvrtníček, Stýskala, Kazár(88. Přílučík) - Sládek, Kerbr(46. Matůš)

neděle, 19. 11. 2017 14:26