Juniorka padla s Uh.Brodem i Znojmem

pondělí, 30. 9. 2019 13:00

Juniorka měla po prvním poločase na lopatě Znojmo, ale po kolapsu v závěru utkání odešla z utkání bez bodu. Podobný průběh mělo utkání v Uherském Brodě, kde vedli junioři o půli 1:0, ale nakonec se z vítězství radovali domácí.

9. kolo MSFL: ČSK Uherský Brod - 1. FC SLOVÁCKO B 2:1 (0:1)

Domácí začali útočně a junioři museli čelit několika závarům před svojí bránou.

Při první nebezpečné situaci na druhé straně však hned udeřilo. V 8.minutě si Pernica pohrál s obráncem domácích a předložil do jasné šance míč Janšovi, který nezaváhal – 0:1.

Domácí nadále pokračovali v mírném tlaku, ale hosté již byli sebevědomější a měli několik dobrých příležitostí k navýšení skóre. Tu největší měl krátce před poločasem Tischler, který zblízka netrefil odkrytou bránu.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání a to se jim také povedlo v 63.minutě Josefíkem – 1:1.

Junioři v tuto chvíli nehráli dobře, málo drželi míč a tak se broďané dostávali do šancí.

V 71.minutě našel centr Pospíšila ve vápně osamoceného Malenovského a ten se hlavou nemýlil – 2:1 pro domácí.

Juniorka poté zvedla hlavu a bojovala aspoň o bod, zkušenější domácí si však již vítězství pohlídali.

Branky: 63.Josefík, 71.Malenovský - 8.Janša.

Uh.Brod: Dostál – Nevařil (66. Sedláček), Vrága, David, Mareš T. – Pospíšil, Malenovský, Sklenář (88. Mareš L.), Mančík (46. Jaroněk) – Chwaszcz, Josefík (86. David M.).

1.FC Slovácko B: Daněk – Olšanský, Srubek, Řihák, Jamný – Krejčík, Baran, Pek – Pernica, Janša (66.Řehola), Peričevič.

8.kolo MSFL: 1. FC SLOVÁCKO B – 1.SC Znojmo FK 2:3 (2:0)

Juniorce se vydařil první poločas, kdy po brankách Jamného a Janši vedla 2:0.

Do 70.minuty nic nenasvědčovalo tomu, že body nezůstanou na Bělince. Poté však přišla dvouminutovka hrůzy pro domácí, v průběhu kterých nejprve Pohanka snížil na rozdíl jediné branky a o minutu později srovnal z pokutového kopu Avdič.

Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, přišla v nastavení série chyb v domácím celku, na jejímž konci rozhodl opět Pohanka o výhře Znojma.

Branky: 36. Jamný, 38. Janša – 70. Pohanka, 72. Avdič, 93. Pohanka

Znojmo: Koukal – Janata (89.Martinek), Avdić, Moravec, Kolařík (65.Pohanka) – St.Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho – Pacula (85.Kaššai)

neděle, 17. 11. 2019 20:00