Juniorka podlehla Břeclavi 1:3

středa, 6. 6. 2012 19:09
Body odvál špatný vstup do utkání. Již v 8. minutě prohrávalo Slovácko 0:2

Juniorka Slovácka prohrála v posledním domácím zápase s Břeclaví 1:3. O osudu zápasu rozhodl špatný vstup do utkání, kdy slovácko do osmé minuty dvakrát inkasovalo.

Nejprve se ve 4. minutě prosadil Crla, který centrovaným míčem překvapil gólmana Urbánka, kterému míč propadl až do brány.

O další čtyři minuty později se hosté radovali podruhé. Odražený míč se odrazil k Sasínovi, který prostřelil Urbánka. 0:2.

Ve druhém poločase Slovácko snížilodíky vlastní brance hostujícího Ivančince a mohlo dokonce srovnat Hašou, ale ten z malého vápna hlavičkou minul branku.

Na konečných 3:1 pro Břeclav zvyšoval v 85. minutě Navrátil, který zužitkoval nahrávku Nevídala.

1.FC Slovácko (jun.) - MSK Břeclav 1:3 (0:2)