Juniorka podlehla Brnu 1:3

pondělí, 11. 3. 2013 16:43

Juniorka Slovácka přivítala ve 21. kole juniorské ligy vedoucí Brno. I když diváci viděli vyrovnané utkání, tak vítězství se nakonec radovali hosté z Brna, kteří zvítězili 3:1.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, ale šance jak Haši ve třetí minutě, tak i Daníčka ve 13. minutě brankou neskončily.

Brno s postupem času hru vyrovnalo a a byly to hosté, kteří se ve 33. minutě radovali z vedoucí branky, když se s pomocí tyče trefil Stehlík, 0:1.

Ve 38. minutě mohlo být vyrovnáno, když Tomáš Jeleček dostal ideálně míč do volného prostoru a snažil se přelobovat hostujícího gólmana, ale míč přeletěl i branku.

Druhá branka utkání přišla po hodině hry, kdy hosté zahrávali přímý volný kop. Střela z hranice pětadvaceti metrů skončila na brankové konstrukci a odražený míč poslal do sítě Lapeš, 0:2.

Třetí branka utkání přišla v 75. minutě, kdy hráči Brna podnikli rychlý brejk, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči zakončil Vávra, 0:3.

Slovácko se branky přeci jenom dočkalo. V 84. minutě se k zahrávání přímého volného kopu postavil Tomáš Košút, který střelou od břevna překonal hostujícího gólmana, 1:3.

1.FC Slovácko - FC Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
Branky: 84. Košút – 33. Stehlík, 61. Lapeš, 75. Vávra

1.FC Slovácko: HečaDaníček, Kubáň, Trávník, Hála, Haša (63. Kovář), Jeleček (79. Ondica), Lukáš, Kolínek, Košút, Břička.

FC Zbrojovka Brno: Hladký – Kršák, Varaďa, Malík, Lapeš, Stehlík, Buchta, Matyska, Kunc (85. Šural), Avdič, Traoré (55. Vávra).

neděle, 20. 5. 2018 14:46