Juniorka podlehla HFK 1:3

neděle, 8. 4. 2012 16:43

Juniorka Slovácka nestačila v 19. kole Moravskoslezské fotbalové ligy na vedoucí HFK Olomouc, které svěřenci Jana Palinka podlehli nakonec 3:1. Jedinou branku Slovácka zaznamenal Roman Haša.

Favorizovaná Olomouc vstoupila do utkání velmi aktivně a od první minuty určovali hráči HFK tempo utkání.

První změna skóre přišla ve 23. minutě, kdy poslal míč do pokutového území Kazár. V pokutovém území jeden z hostujících hráčů míč tečoval a volný Čapek otevřel skóre utkání, 0:1.

Ve 35. minutě mohlo být srovnáno. Po centru Valenty vyhrál hlavičkový souboj Jakub Svízela, ale jeho spoluhráčům chyběl větší důraz v pokutovém území.

O tři minuty později udeřilo na druhé straně, když po souboji v pokutovém území zahrávali hosté pokutový kop, který proměnil Čtvrtníček a určil tak poločasové skóre utkání 0:2.

Do druhého poločasu nastoupili hráči Slovácka jako vyměnění a vytvořili si hned několik zajímavých šancí. Slovácko z nich však snížit nedokázalo, a tak udeřilo na opačné straně, kdy se prosadil odchovanec Slovácka v dresu HFK, Ondřej Čtvrtníček, který v 67. minutě zvýšil na 3:0 z pohledu Olomouce.

O deset minut později dostali výhodu pokutového kopu i hráči Slovácka, ale gólman Šrom střelu Valenty vystihl a vyrazil.

Slovácko se snížení přeci jenom dočkalo, když se v 82. minutě prosadil nejlepší střelec Dorostenecké ligy, Roman Haša, který upravil na konečných 1:3.

1.FC Slovácko (jun.) - HFK Olomouc 1:3 (0:2)

1. FC Slovácko (jun.): Melichárek - Ondica, Kubáň, Mikulica, Malý, Borusík (46. Nečas), Valenta, Jeleček, Svízela, Kolínek, Bačák (69. Haša)

1. HFK Olomouc: Šrom - Lukášek, Šimko, Togel (69. Filipský), Onofrej (90. Kotůlek), Bednář, Kazár, Čep, Korčián (80. Žondra), Čtvrtníček, Richter

pátek, 4. 1. 2019 11:08