Juniorka poprvé na jaře vítězně

neděle, 26. 4. 2009 13:46
Juniorka Slovácka dokázala poprvé na jaře zvítězit, když porazila tým Bystrce 3:0. Tým Jana Palinka dokázal trestat chyby soupeře a po brankách Haniho, Görnera a Kerbra stáhl ztrátu na místa zaručující účast v MSFL i v dalším ročníku. Slovácko bylo v utkání lepším týmem v prvním poločase, po změně stran zase dominovali hosté, kteří ale nedokázali narozdíl od Slovácka svou převahu, podpořenou i silným větrem, využít. Naopak Slovácko dokázalo jeden z několika nebezpečných brejků z druhé půle využít a svůj náskok z prvního poločasu ještě zvýšili.

1.FC Slovácko B - FC Dosta Bystrc-Kníničky 3:0(2:0)

Branky: 6. Hani, 29. Görner, 87. Kerbr
Sestava Slovácka: Kovář - Polák, Hrotek, Formánek, Reinberk - Šturma, Hani, Görner, Holek, Kazár - Matůš
Rozhodčí: Nádvorník - Nenadál, Černý. Diváci: 96

neděle, 21. 10. 2018 14:24