Juniorka poprvé padla

sobota, 8. 10. 2011 18:05

Až v 11. kole MSFL okusili hráči juniorky hořkost porážky, když prohráli na půdě Kroměříže 2:1. K bodovému zisku nepomohlo ani několik hráčů z prvního týmu.

Slovácko vstoupilo do zápasu aktivně a nastřelilo tyč domácí branky, ale domácí se osmělili a ve 21. minutě šli zásluhou Janči do vedení.

Slováckou se podařilo v závěru prvního poločasu vyrovnat, když se ve 40. minutě postavil k přímému kopu Volešák, jehož střela skončila v síti.

Domácí však ve druhém poločase šli znovu do vedení. Po rohovém kopu se prosadil Havlík. Slovácko sice reklamovalo faul na gólmana Heču, ale sudí branku uznal.

Slovácko ještě nastřelilo břevno, ale k vyrovnání to již nestačilo, a tak juniorka v 11. kole MSFL poprvé prohrála.

„Domácím na nás dnes stačila bojovnost, důraz a agresivita. Někteří hráči podali průměrné a podprůměrné výkony a s tím jsme tady uspět ani nemohli,“ řekl k zápasu trenér juniorky, Jan Palinek

neděle, 19. 11. 2017 14:26

U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1 před 2 hodinami
U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1

U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1 před 2 hodinami
U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1

Ohlasy po zápase s Plzní neděle, 19. 11. 2017 15:21

Slovácko podlehlo Plzni 1:4 sobota, 18. 11. 2017 22:45