Juniorka poprvé prohrála až v Brně

pondělí, 20.08.2012 19:27

Juniorka Slovácka ve 4. kole soutěže poprvé poznala hořkost porážky, když nestačila na domácí Zbrojovku Brno, která Slovácko přehrála výsledkem 2:0.

O osudu utkání, které se hrálo ve velkém vedru rozhodl začátek utkání. Slovácko mělo sice v úvodu utkání aktivitu na svých kopačkách, ale bylo to Brno, které v 8. minutě skórovalo z přímého volného kopu z kopačky Farmačka, který z hranice šestnáctky obstřelil zeď a míč skončil v síti, 1:0.

Hráči Slovácka se snažili o vyrovnání, ale v útoku byli bezzubí. Největší šance přišla v 89. minutě, kdy na pas Ourody nedosáhl Košůt.

Definitivní podobu výsledku utkání tak dali domácí hráči takřka z protiútoku. Jan Malík se dostal až do vápna a překonal gólmana Nemravu.

Zbrojovka Brno (jun.) - 1.FC Slovácko (jun.) 2:0 (1:0)
Branky: 8. Farmačka, 90. Malík

FC Zbrojovka Brno: Petr - Hyčka, Farmačka (C), Přerovský, Stehlík - Zezula, Michna, Buchta, Lapeš - Vávra, Sus

1.FC Slovácko: Urbánek (46. Nemrava) - Ondica (74. Holík), Ohnutek, Fojtášek, Bartoš (46. Křivánek) - Haša, Hofmann, Prajza (81. Ouroda), Zelinka - Svízela (C), Košút