Juniorka porazila 4:2 Sigmu

sobota, 7. 10. 2017 13:44

Juniorka Slovácka si poradila v dohrávce 9. kola se Sigmou Olomouc poměrem 4:2. Domácí si vedení vypracovali v prvním poločase zásluhou gólů Křivánka, Pospíšila, Yua a Ťoka.

1. FC Slovácko - SK Sigma Olomouc 4:2 (4:0)

Slovácku skvěle vyšel první poločas. Po krátkém tlaku hostů se prosadil Lukáš Křivánek a poslal Slovácko do vedení.

Na něj navázal o pět minut později Kryštof Pospíšil a po půlhodině hry a nějaké minutě k tomu už na 3:0 zvýšil z penalty Kanghyun Yu.

Skvělý první poločas završil čtvrtou brankou Tomáš Ťok.

Do druhé půle vstoupila Sigma přece jen koncentrovaněji a nakonec snížila rozdíl skóre mezi oběma týmy. Hosté prostřídali a vzdorovali lépe, než v prvním poločase.

Slovácko si nějaké šance vytvořilo, ale neproměnilo je a z penalty pak snížil Voleský.

Do hry domácích se vkradla lehkomyslnost, a tak ještě udeřil Baďura. Víc se ale skóre neměnilo - Slovácko – Olomouc 4:2.

Branky: 15. Křivánek, 20. Pospíšil, 36. Yu, 40. Ťok – 64. Voleský, 71. Baďura

Karty: 33. Tkáč, 63. Mareš – 39. Juráš

1.FC Slovácko: Trmal – Juroška, Tkáč, Hani, Flasar – Křivánek “C” – Pospíšil, Ťok (73. Žák), Mareš (66. Minx) – Yu – KubalaTrenér: Jiří Dekař.

SK Sigma Olomouc: Reichl – Juráš (60. Spáčil), Diblík, Vichta (76. Kiška), Antl, Romero (65. Nízký), Voleský, Chytil (46. Zlatohlávek), Krayzel, Bala "C", Zmrzlý (46. Baďura). Trenér: Michal Coufal.