Juniorka porazila Bohemians 1905 4:1

čtvrtek, 28. 3. 2013 19:15
Juniorka prodloužila svou šňůru vítězství

Po pondělním čtyřgolovém debaklu Teplic rozstřílela slovácká juniorka tentokrát juniorku druholigových Bohemians 1905 a získala tak již potřetí za sebou plné tři body.

Po celý první poločas sice mělo Slovácko na hřišti převahu, avšak dlouho tlak nevedl k výraznějším šancím. Ve 34. minutě se to mohlo vymstít, naštěstí však domácí Šedivý trefil tyčku a dorážku již Urbánek nedopustil.

V posledních minutách prvního poločasu Slovácko přeci jen zužitkovalo převahu a Nestorovski otevřel skóre - 1:0.

Do druhého poločasu šlo Slovácko se dvěmi čerstvými hráči a začalo své šance proměnovat. V 50. minutě nejprve zvýšil hlavičkou Roman Haša - 2:0.

Na třetím gólu z 58. minuty měl velký podíl taktéž Haša, když svým centrem připravil šanci, kterou proměnil ve třetí gól Slovácka Bartoš - 3:0.

Na 4:0 zvýšil v 65. minutě precizně zahraným přímým kopem k pravé tyči střídající Martin Holek.

Bohemians zaznamenali alespoň čestný gól v 82. minutě a Urbánkovi tak pokazili třetí nulu v této sezoně juniorské ligy,

V 87. minutě Jeleček vsítil patý gól hostů, avšak tento gól již nebyl uznán pro ofsajd.

Bohemian 1905 - 1.FC Slovácko 1:4 (0:1)

Branky: 82. Egert – 45. Nestorovski, 50. Haša, 58. Bartoš, 65. Holek

Bohemians 1905: Smrčka – Živný, Šplíchal (40. Maxa), Kouba (71. Wulkan), Košata, Trýzna (55. Kraus), Žaloudek, T. Šebek (71. Egert), V. Šebek (55. Petlička), Špilár, Šedivý.

1. FC Slovácko: Urbánek – Ondica (80. Havlík), Banasik, Křivánek, Haša, Prajza, Nestorovski (46. Holek), Svízela (46. Bartoš), Kolínek, Jeleček, Břečka (64. Mikulica).

sobota, 8. 6. 2019 19:44