Juniorka porazila Frýdek-Místek 2:1

úterý, 14. 1. 2014 18:17

Po zápase A-mužstva nastoupila ke svému utkání i juniorka, která rovněž přivítala hráče Frýdku-Místku.

Slovácko šlo v prvním poločase do vedení díky trefě Tomáše Ťoka, který se do míče opřel z hranice pětadvaceti metrů a nedal hostujícímu gólmanovi šanci – 1:0.

Ve druhém poločase se sice podařilo hostům z přímého kopu vyrovnat, ale vítězství si nakonec připsali domácí hráči, když se střelou ze střední vzdálenosti prosadil Bartoš – 2:1.

1.FC Slovácko (jun.) MFK Frýdek-Místek 2:1 (1:0)

Sestava 1.FCS: Fryšták – Holík, Pilka (46. Banasik), Břečka (55. Chynoradský), Machač – Groulík (70. Slaný), Bartoš, Ťok (70. Tesař), Trajtel – Rusňák (46. Hanák), Tesař (46. Janečka)