Juniorka porazila Třinec 3:0

úterý, 11.03.2014 08:38

Ani do třetice juniorka Slovácka v jarní části soutěže nezaváhala a Třinec vyprovodila ze Slovácka s trojkou.

O osudu utkání rozhodl ve druhém poločase Václav Ondřejk, který se během dvou minut trefil hned dvakrát.

Slovácko bylo v zápase favoritem a svou roli naplňovalo od prvních minut. První změna skóre přišla ve 20. minutě kdy se po závaru v pokutovém území hostů dostal míč dostal k Janu Lukášovi, který překonal hostujícího gólmana – 1:0

Slovácko i nadále tlačilo a vytvořilo si další velké šance, ale další změna skóre přišla až ve druhém poločase. Po hodině hry se po centru dostal míč k Ondřejkovi, který propálil vše co mu stálo v cestě – 2:0.

O další dvě minuty později to bylo již o tři branky a mezi střelce se opět zapsal Václav Ondřejka, který se v pokutovém území znovu nemýlil. Slovácko tak zdolalo Třinec 3:0.

1.FC Slovácko (jun.) - FK Fotbal Třinec (jun.) 3:0 (1:0)
Branky: 20. Lukáš, 61. Ondřejka, 63. Ondřejka

1.FC Slovácko: Semanko – Daníček, Pilka, Reinberk, Bartoš (86. Michna), Biolek (46. Fojtášek), Havlík (86. Ťok), Lukáš (76. Janečka), Trávník, Ondřejka (82. Prajza), Břečka

FK Fotbal Třinec: Bruk – Roman, Matoušek, Trajkovski (68. Machala), Bulawa, Hála (82. Martynek), Vlachovič (13. Kufa), Sporysz, Voves, Švabík (68. Jarabica), Kyselý