Juniorka před startem MSFL remizovala s Brnem

sobota, 01.08.2020 14:00

Juniorka Slovácka v posledním zápase před startem MSFL remizovala s rezervním týmem brněnské Zbrojovky 1:1.

Obě branky padly ve druhém poločase. Nejprve šlo do vedení Slovácko, když v 53. minutě po kombinační akci zleva centroval Janás a hostující obránce si míč srazil do vlastní branky.

Vyrovnání přišlo o čtyři minuty později, kdy po dlouhém míči za obranu a s pomocí tyče hosté z Brna vyrovnali na konečných 1:1.

„Byl to pro nás poslední zápase před startem mistrovské soutěže a splnil svůj účel. Příprava proběhla podle našich plánů a mužstvo se postupně sehrává. Hráči to chytili za správný konec, poctivě pracují a i mé poznání týmu je daleko konkrétnější, než když jsem přišel,“ řekl k přípravě trenér Jiří Saňák.

1.FC SLOVÁCKO B - FC ZBROJOVKA BRNO B 1:1 (0:0)

Branka: vlastní

Sestava 1.FCS „B“: Borek - Olšanský, Srubek, Vincour T., Jamný - Pek, Řihák, Polášek -  Pernica, Vecheta, Kostka

Ve druhém poločase nastoupili: Vincour M., Suchý, Janík, Janás, Juroska, Tomaštík