Juniorka prohrála na Vrchovině

pondělí, 14. 10. 2019 13:24

O výsledku utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy domácí dvakrát překonali brankáře Dzeminského. Ve druhé půli se juniorka snažila zápas zdramatizovat, ale zkušení domácí byli pozorní a vítězství si pohlídali.

11. kolo MSFL: SFK Vrchovina - 1.FC SLOVÁCKO „B“  2:0 (2:0)

V úvodu utkání měli dvě nadějné příležitosti hosté, ale Vasiljevovu ránu zlikvidoval brankář domácích a Vecheta opřel svoji střelu o tyč.

Pak už se dostali ke slovu domácí a během chvilky rozhodli utkání. Nejprve v 16.minutě usměrnil tečovanou střelu za Dzeminského záda hlavou Matulka 1:0.

O chvíli později zahrávali domácí z hloubi pole standardní situaci a opět hlavou skóroval tentokrát Skalník – 2:0.

Hosté byli po těchto brankách jako opaření a poločas se již dohrál za nezměněného stavu.

Ve druhém poločase již hosté neměli co ztratit a hráli aktivněji. Výsledkem byly nadějné pozice Peka a Krejčíka, které však brankou neskončily.

Do více vyložených příležitostí se juniorka Slovácka již nedostala a tak utkání skončilo výsledkem 2:0 pro domácí.

Branky: 16. Matulka, 27. Skalník

Vrchovina: Šmída – Švanda, Vícha, Smetana, Michal (71. Zbytovský) – Batelka, Skalník M., Skalník K., Matulka (68. Svoboda) – Duba, Duda.

Slovácko B: Dzeminskyy – Olšanský, Srubek, Řihák, Jamný – Baran, Pek (79. Janša), Krejčík (59. Peričevič) – Pernica (79. Hladký), Vecheta, Vasiljev.

Příští utkání sehraje juniorka na kunovické Bělince v neděli, 20.10. od 10.15 proti Blansku.

neděle, 17. 11. 2019 20:00