Juniorka prohrála s Uničovem

neděle, 16. 10. 2011 12:37

Juniorka Slovácka prohrála ve 12. kole MSFL v domácím zápase s Uničovem 1:3. Slovácko sice vedlo díky trefě Perůtky, ale hosté dokázali třemi brankami vývoj utkání otočit.

Domácí se prosadili již v páté minutě, kdy se ve skrumáži dostal k zakončení Jiří Perůtka, který střelou do růžku branky poslal Slovácko do vedení.

Hosté vyrovnali ve 27. minutě, kdy se prosadil Aleš Krč, který vyrovnal na 1:1.

Slovácko mohlo jít znovu do vedení, ale největší šance skončila na břevnu, a tak v poslední minutě první půle otočil vývoj zápasu Hrubý.

Slovácko si ve druhém poločase vytvořilo několik zajímavých šancí na vyrovnání, ale žádná šance nakonec v síti neskončila a tak pět minut před koncem pečetil výhru hostí svou druhou brankou v zápase Aleš Krč.

1.FC Slovácko "B" - SK Uničov 1:3 (1:2)
Branky:5. Perůtka - 27. Krč, 45. Hrubý, 86. Krč

1. FC Slovácko "B": Matalyha - Malý, Reinberk, Franta, Borusík, Kerbr, Hlůpik (83. Bančák), Lukáš, Volešák (46.Jeleček), Perůtka, Čtvrtníček (62. Ohnutek)
SK Uničov: Uvízl - Vejvoda, Kyselý, Hrubý, Švajda (86. Fiala), Řehak (80. Večeřa), Novosad, Toman, Kohoutek, Krč, Sostřonek