Juniorka prohrála v Budějovicích 2:1

pondělí, 24. 9. 2012 19:56

Juniorka Slovácka prohrála v 9. kole juniorské ligy na půdě Českých Budějovic 2:1. Jedinou branku Slovácka vstřelil Roman Haša.

O osudu utkání rozhodla desetiminutovka mezi 26. a 36. minutou, kdy Slovácko dvakrát inkasovalo.

Na začátku druhé půle viděl domácí Ondřej Sajtl červenou kartu a začala tak dlouhá přesilovka.

Z ní však Slovácko vytěžilo pouze vyrovnání z kopačky Romana Haši. V závěru sice hosté sahali po vyrovnaní, ale podruhé již domácího golmana nikdo z hráčů překonat nedokázal.

SK České Budějovice (Jun.) - 1.FC Slovácko (Jun.) 2:1 (2:0)
Branky: 26. Bakala, 36. Čadek - 73. Haša

SK České Budějovice: Rojík - Dusak, Bakala, Holub (46. Novotný Jiří), Kabele, Petráň, Sajtl, Hronec (87. Dvořák Patrik), Slavík (61. Vaněk), Čadek, Cihlář (74. Repa)

1.FC Slovácko: Urbánek - Ohnutek, Banasik, Bartoš, Haša, Kleiber, Prajza, Zelinka, Kolínek (46. Mikulica), Nečas, Křivánek

pátek, 20. 10. 2017 01:39

Ve středu a v pátek předprodej na Slavii včera, 10:00