Juniorka prohrála v Mladé Boleslavi

pondělí, 8. 10. 2012 19:43

Juniorka Slovácka podlehla na půdě Mladé Boleslavi 2:1. Slovácko šlo sice v utkání do vedení, ale domácí dokázali utkání otočit.

Slovácko šlo do vedení v 17. Minutě, kdy Lukáš Nečas, našel v pokutovém území volného Romana Hašu, který poslal míč hlavou do sítě, 0:1

Domácí vyrovnali rovněž hlavou. Ve 39. minutě se po standardní situaci trefil Ščuk, 1:1.

O tři minuty později se Mladá Boleslav ujímá vedení po tvrdé střele Brunclíka.

Mladá Boleslav Mohla ve druhém poločase přidat i další branky, ale mezi tyčemi exceloval Juraj Semanko, který několikrát vychytal domácí hráče, včetně Václava Ondřejky, který je v Mladé Boleslavi na hostování právě ze Slovácka.

FK Mladá Boleslav – 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
Branky: 39. Ščuk, 42. Brunclík - 17. Haša

FK Mladá Boleslav: Knobloch - Brunclík, Mižič, Baster, Zbrožek, Rozsíval, Tvrdý, Ščuk, Ondřejka, Kysela, Šťastný.

1. FC Slovácko: Semanko - Ondica, Banasik, Bartoš, Haša, Prajza, Zelinka, Svízela, Nečas, Křivánek, Košút.