Juniorka prohrála v Ostravě

pátek, 03.04.2015 23:55

Smolný zápas za divokého počasí odehrál juniorský tým Slovácka proti ostravskému Baníku. Hosté poměrně rychle prohrávali 0:3, kontaktní branku vstřelil ještě do poločasu Sadílek, ale domácí byli zkrátka lepší a zvítězili vysoko 5:2, v závěru totiž ještě zkorigoval skóre Holek.

Baník začal výborně, když gólový účet zápasu otevřel už ve třetí minutě Pyclík. Ostrava se zásluhou Ožvoldy a Šašinky rázem dostala po necelé půlhodině hry do vedení 3:0. Osm minut před koncem prvního poločasu se ukázkovou ránou prosadil ze strany o břevno Lukáš Sadílek. Ten mohl snižovat i ve druhé půli, ale zakončoval z ofsajdu. Naopak Pyclík přidal v 76. minutě čtvrtou branku Ostravy. Z penalty v závěrečné desetiminutovce snižoval Martin Holek, aby gólovou tečku za zápasem udělal domácí Opatřil.

Onlajn i s parádní brankou Lukáše Sadílka najdete zde!

FC Baník Ostrava – 1. FC Slovácko 5:2 (3:1)

Branky: 3. Pyclík, 17. Ožvolda, 29. Šašinka, 76. Pyclík, 89. Opatřil – 37. Sadílek, 83. Holek (pen.)

1. FC Slovácko: Nemrava – Pilka, Tesař (62.Rusňák), Jeleček, Fojtášek, Groulík "K", Holek, Michna (46.Machač), Martiš, Sadílek, Civič.

Lavička: Kohoutek – Palička, Machač, Rusňák.