Juniorka prohrála v Příbrami 6:2

pondělí, 17. 9. 2012 19:59

Juniorka Slovácka zajížděla v 8. kole juniorské ligy do Příbrami, kde Slovácko nakonec podlehlo domácím vysoko 6:2. O osudu utkání se rozhodlo během šesti minut první půle, kdy domácí skórovali hned čtyřikrát.

O jediné dvě branky Slovácka se postaral Michal Ondica ve 36. minutě. Ve druhém poločase se trefil i Jan Bartoš.

V dalším zápase zajíždí Juniorka do Českých Budějovic.

1.FK Příbram – 1.FC Slovácko 6:2
Branky: 10. Čížek, 13. Idrizi, 14. Idrizi, 16. Šípek, 39. Hanuš, 60. Nikovski - 36. Ondica, 52. Bartoš

1.FK Příbram: Krček – Andrejevič, Čížek, Idrizi, Mára, Šípek, Kdolský (84. Šindelář), Vnuk, Hanuš, Skořepa (70. Haas), Stratil (82. Brandner).

1.FC Slovácko: Urbánek – Ondica, Mikulica, Ohnutek (69. Franta), Bartoš, Hasa, Kleiber (69. Kolínek), Prajza, Zelinka, Banašík (69. Jeleček), Křivánek