Juniorka prohrála v Zábřehu 5:2

neděle, 13.05.2012 19:45

Druhou jarní porážku utrpěla juniorka Slovácka v Zábřehu. Svěřencům trenéra Jana Palinka tam nevyšel první poločas, po kterém svítilo na tabuli hrozivé skóre 5:0 pro domácí Sulko.

Rezervní tým již v patnácté minutě prohrával 2:0 a do poločasu musel Milan Heča ještě třikrát lovit míč ze své sítě.

Ve druhém poločase se Slovácko zlepšilo a Josef Čtvrtníček dvěma brankami korigoval výsledek na konečných 5:2

FK Sulko Zábřeh – 1.FC Slovácko (jun.) 5:2 (5:0)

Branky: 14. Bačík Martin, 16. Michalčák, 23. Michalčák, 34. Kulíšek, 43. Bačík Martin - 61. Čtvrtníček, 78. Čtvrníček

FK Sulko Zábřeh: Bárta - Šalamoun, Kulíšek, Rajnoha(67.Barcal D.), Barcal J., Michalčák, Laštůvka, Pospíšil, Hojstrič(86. Hrdlovič, Hajčík(46.Soušek), Bačík

1.FC Slovácko (jun.): Heča - Mikulica, Ohnutek, Borusík(69.Maděrka), Palko, Jeleček, Svízela, Kolínek, Nečas (75. Haša), Čtvrtníček, Malý (46.Ondica)